Якщо хочете бути по-справжньому щасливими, перестаньте віддавати енергію токсичним людям

Кожна людина, з якою ви проводите час, розмовляєте і взаємодієте, так чи інакше поглинає вашу енергію. Вірніше, ми самі її віддаємо всім цим людям — добровільно і навіть не замислюючись про це.

Тільки справа в тому, що цей процес — не такий вже нешкідливий: якщо ми ділимося енергією з хорошими людьми, то і вони віддають свою натомість, а якщо — з усякими поганими і їм подібними, — лише послаблюємо себе.

Якщо ви дійсно хочете бути щасливими, слід перестати віддавати свою енергію токсичним, злим і непорядним людям. Людина – істота енергетична, але її запас фортеці не безмежний. А значить – ділитися своєю енергією, своїми життєвими силами з тими, хто сприймає нас виключно, як бензоколонку, — нерозумно і небезпечно. Запам’ятайте на все життя: якщо ці люди не допомагають рости, якщо стримують нас і тягнуть назад, йдіть. І крапка. Інших міркувань і виправдань — немає.

Щастя – це зовсім не величезний натовп навколо, щоб не було страшно і самотньо. Щастя – це коли поруч правильні, свої люди. Ті, з якими вам добре, ті, поруч з якими ви ростете і стаєте кращими. У нашому світі ви можете зустріти тих, хто начебто і не робить нічого поганого, але викликає почуття величезного дискомфорту. Вони просто харчуються вашою енергією, позбавляють сил і впевненості, а самі бадьоренько крокують вперед у пошуках нової жертви. Ви точно хочете бути “бензоколонкою” для подібних людей?

Найсумніше полягає в тому, що це далеко не завжди швидкоплинні знайомі або колеги, партнери по бізнесу. Якраз навпаки, нерідко – це наші найближчі друзі і навіть члени сім’ї. І ми тривалий час навіть не підозрюємо, чим викликаний занепад сил і тяжкість на душі. Це одночасно і проблема, і рішення, тому що рано чи пізно вони знімуть свої маски і постануть у всій «красі». І ось тут вже все залежить від вас – який вибір зробите.

Справа в тому, що ці люди так просто ні за що не захочуть позбутися такого цінного джерела енергії — вас. Вони будуть тиснути на жалість, волати до голосу совісті, перераховувати всі «жертви», на які пішли заради вас… їх мета — контролювати свою «бензоколонку», щоб ви не вийшли з-під їх впливу. Адже як тільки Ви віддалитеся від них і поглянете на ситуацію під іншим кутом, то станете зовсім іншою людиною. Тою, якою і повинні були бути завжди. Тою, яка знову навчиться радіти і буде щасливою.

Ви і тільки Ви визначаєте своє коло спілкування. Те, що комусь з вами цікаво, зручно або вигідно, – це виключно його проблеми. Комусь потрібна ваша енергія? Нехай пошукає в іншому місці: ви не повинні дозволяти людям, які заважають рости і тягнуть назад, перебувати поруч з вами. Ви відповідаєте за своє життя і можете вибирати, кому в ньому бути, а кому — вхід заборонений. Причому пояснюватися і вибачатися — ви також не зобов’язані.

Звичайно, всі звикають до певного оточення, до людей, тому перший час вам може навіть їх не вистачати. Але це все – дуже скоро пройде, і ви відчуєте себе по-справжньому вільними. Справа в тому, що дорослі люди не змінюються, і як би не хотіли — ви не перетворите токсичну і підлу людину в хорошу.

Та й вона, до речі, поганою себе зовсім не вважає, скоріше – навпаки. Визнати цю істину дуже важливо. Інакше такі люди, немов мухи, будуть знову і знову з’являтися у Вашому житті. А Ваше завдання – позбувшись від них один раз, намагатися не підпускати занадто близько в майбутньому.

Зауважте, що, якщо хтось погано відгукується про інших у вашій присутності, то швидше за все, він точно так само говорить і про вас за спиною. Звертайте увагу на подібні червоні прапорці – це допоможе вчасно обчислити таких людей. До слова, часом вони можуть бути дуже хитрими і винахідливими. Тоді залишається тільки чекати. Довго прикидатися білим і пухнастим не може жодна людина, так що вони все одно видадуть себе словами, вчинками або тим, наскільки відповідально ставляться до обіцянок. Не мовчіть: відразу ж озвучуйте, якщо помітили, що ви їх розкусили. Це – відмінний привід тримати їх в страху.

Якщо вас використовували, образили або принизили, не роздумуйте ні хвилини — женіть таких людей геть зі свого життя.

Справа в тому, що, коли Вам боляче, коли ви засмучені і засмучені-вони харчуються вашою енергією. Не турбуйтеся через те, що відштовхнули, не пояснивши причини. По-перше, вони все одно нічого не зрозуміють, а по-друге, ви нікому нічого не винні в цьому світі. Нехай вони самі розбираються зі своїми комплексами та іншим. Зміняться і стануть щасливими – відмінно, а ні – це не ваша турбота.

Ми всі – всього лише гості на цій планеті, і час, відведений кожному — досить короткий. Тому так важливо використовувати дорогоцінні роки і дні свого життя на тих, хто цього вартий. На тих, хто допомагає нам рости, і кому ми допомагаємо рости.

Не дозволяйте людям, які тільки використовують вас або змушують відчувати себе погано, красти щастя і радість. Це ваше життя, і ви відповідаєте за це.

Щастя – це зовсім не так складно, як деякі думають. Як тільки проведете “ревізію” свого оточення, позбувшись токсичних людей, ви усвідомитете це.

Ви прийшли на цю Землю, щоб дарувати щастя гідним людям і бути щасливими, а не ділитися своєю енергією з токсичними людьми.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook