Діти Сім'я

Іграшки над дитячим ліжечком: руйнуємо міфи

Сьогодні красиві фігурки не лише розважають дитину, надаючи батькам трохи вільного часу для хатніх справ, а й сприяють розвитку зору. Як саме впливають фігурки на малюків, та як обрати якісні підвіски перевірених виробників?

Розвиток малюка

Спочатку діти не розрізняють форми, а усе навколо здається їм плямистим і кольоровим. Саме тому батьки купують різні сортери, розказують, як називаються відтінки. Підвіски для мобілів, іграшки для килимків чи візочків виконують таку ж функцію. Завдяки ним малюк вчиться розрізняти кольори, ще не знаючи їхніх назв, а також вчиться фокусувати зір на окремих предметах.

Оптимальна відстань між іграшками та дитиною повинна складати 45-50 см. Саме за таких умов підвіски виконуватимуть основне призначення, ну і батьки отримують очікувані хвилини спокою, адже малюк буде зайнятий розгляданням предметів.

Вимоги до дитячих іграшок

Аби підвіски розвивали зір, треба обрати правильні та безпечні моделі. Існує ряд вимог, які треба враховувати під час вибору.

Матеріал: зараз набувають популярності дерев’яні моделі та фетрові, пластикові теж залишаються на полицях. Ви можете купити будь-який варіант, головне, щоб на пакуванні була відзнака якості та сертифікація.

Враховуйте відстань між ліжечком/килимком та мобілем.

Кольори мають бути нейтральними, насичені та кислотно-яскраві модельки можуть подразнювати, втомлювати очі.

Бажано, щоб іграшки мали вигляд звіряток чи будь-яких інших реальних предметів. Нехай дитина одразу звикає до правильного сприйняття дійсності, а фігурки поступово ставатимуть улюбленими друзями.

Перевірте зовнішній вигляд іграшок: вони мають бути охайними, з надійними кріпленнями, з рівними сторонами, особливо, якщо ще пластикові моделі. Тканинні вироби повинні бути бездоганними, без нерівних швів, ниток та ґудзиків, що відриваються.

Зручно докуповувати окремо підвіски, щоб урізноманітнювати дитині мобіль, килимок. Багато виробників дитячих товарів виготовляють підвіски. Наприклад, компанія Tiny Love з 1993 року презентує м’які іграшки для килимків, візочків та ліжечок, що розвивають зір, дрібну моторику рук та створюють справжній затишок в дитячій. Продукцію бренду розробляють фахівці з великим досвідом, постійно консультуючись з лікарями-педіатрами та офтальмологами.

Типологія іграшок

Ми вже зазначили, що підвіски різняться матеріалом виготовлення, але різними можуть бути ще й основи:

  1. Звичайна, на якій можна просто змінювати фігурки.
  2. Механічна, її треба заводити, щоб грала музика. Зазвичай, батьки втомлюються постійно ходити й заводити такі моделі.
  3. Електрична, вона має декілька аудіо режимів, може мати підсвітку. Треба лише встигати змінювати батарейки.

Ви можете обрати будь-який варіант, який підходить вам, лише пам’ятайте про основні вимоги до якості. Улюбленою справою особливо молодих батьків стає прикрашання дитячої кімнати. Підвісні звірятка, підібрані за кольором, можуть стати чудовим доповненням вашого інтер’єру. Але найголовніше, що такі іграшки не лише подобаться малюкам, а ще й допомагають розвивати зір, пізнавати світ!

Джерело

Дата публікації: 26.04.2019 img Поділитися