Здоров'я та краса Краса

Джинси протерлися? Не поспішайте викидати, їх ще можна врятувати!

Найчастіше практично бездоганні на вигляд джинси протираються в зоні між ногами. Позбавлятися від улюблених джинсів не варто, є можливість непомітно сховати всі дефекти і носити їх ще якийсь час.

Добре перегляньте місце пориву, чудово, якщо ви помітили дірочку на самому початку, доведеться менше зашивати. Пропрасуйте розрив, зріжте нитки, які повисли і поправте тканину.

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 1

З боку вивороту прикладіть флізелін щільного типу і пропрасуйте.

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 2

Виберіть нитки правильного (максимально схожого) кольору, і починайте строчити уздовж сплетення матеріалу.

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 3

Розвертайте джинси і робіть рядки в зворотну сторону, можна використовувати хід зворотного типу. Дотримуватися єдину лінію немає необхідності.

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 4

 Шви в рядку краще робити двічі, це займе не більше 15-20 хвилин. Величезний плюс такого виду штопання в тому, що тягнути джинси не будуть, все досить комфортно.

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 5

Штуковки джинсів: як в ательє "рятують" джинси - 6

Якщо дірка дуже велика, потрібно підібрати відрізок тканини, який підійде по відтінку. Потім його пришити з виворітного боку, рядок формується також як в попередньому варіанті.

Цей простий спосіб допоможе вам врятувати улюблені джинсові штани, якщо вони почали протиратися. Якщо ж діра утворилася повторно і варіант штопання неможливий, зі старих джинсів можна зшити багато речей корисних в побуті.

Дата публікації: 12.07.2021 img Поділитися