Здоров'я та краса Сам собі лікар

Де взяти час для тренувань?

Часто можна почути: “Не тренуюся, бо часу не вистачає”. Звучить, як відмазка, чи ні? А що робити, якщо часу, дійсно, мало? Рішення є…

“Хто захоче знайде 100 можливостей, а хто ні – 100 причин” – схоже на правду. Але давайте не будемо такими строгими, а порахуємо.

Час – цінний ресурс…
✔️добратись до залу (30-60 хв);
✔️перевдягнутись (5-10 хв);
✔️тренування (90-120 хв);
✔️душ і перевдягнутись (23-35 хв);
✔️добратись додому (30-60 хв).

Виявляється, для того, щоб позайматися у фітнес-центрі, потрібно затратити на це не менше трьох годин. Це чимало, але себе треба любити.

На жаль, реалії сьогодення в розвиненому суспільстві такі, що людям часу на сон не вистачає, як тут цілих ТРИ години викроїти на фітнес?

Отже, якщо у вас є достатньо вільного часу, чому б не присвятити його створенню “тіла мрії”, і як бонус, фітнес – інвестиція в здоров’я. Фітнес-центр – місце, де, відпочиваючи морально, можна стати фізично кращим(-ою). Фітнес – цілий світ, культура зі своїми фішками та принципами. Люди знайомляться, спілкуються та розважаються. Так-так, розважаються, якщо ви думали, що на тренування люди ходять мордувати себе, то помиляєтесь. Там праця в кайф!

З цим розібрались, а як же бути тим, що обмежені в часовому ресурсі, адже робота та сім’я часто забирають весь цінний час.

Є альтернатива!!!

Я, Мандзяк Віктор, професійний фітнес-тренер, з усією відповідальністю заявляю, що створити ідеальне тіло можна вдома, маючи пару розбійних гантелей, а то і просто чотири квадратних метри вільного простору.

А як же з часом? Скільки треба його виділити для таких занять вдома?

3 години на тиждень, присвячених собі коханому(-ій) зроблять з вас красеня чи красуню. Три години, бо не треба нікуди їхати, переодягатися і до роботи. Ба більше, між підходами можна помішувати борщ чи бавити дітей. Тренування вдома – це суттєва… дуже суттєва економія часу!

“Сама займатись не можу, я лінива” – сто разів таке чув, а ще сто разів переконувався, що індивід, який не може тренуватися сам, не буде тренуватися в залі і від тренера втече.

Дисципліна – якість, яку потрібно в собі розвивати. Пам’ятаю, як в своїх 16 я, приходячи з будівництва, де важко працював протягом 8 годин, спускався в підвал. Там мене чекали гантелі, перекладина та інші знаряддя. Чому? Хотів дівкам подобатись (наївний, сказав би мені хтось тоді, що не м’язи їх цікавлять в хлопцях). У мене була мотивація – рушійна сила в будь-яких починаннях.

А ви достатньо вмотивовані зробити гарне тіло? Запитайте себе і отримайте чесну відповідь.

Так, що потрібно для щастя? Ок, надто глибоко взяв. Давайте так: що потрібно, щоб створити привабливе, здорове та спортивне тіло?
Три години на тиждень.
Чотири метри вільного простору.
Дисципліна.
Мотивація.
Знання: Як? Що? Коли? Скільки?

Консультує тренер Віктор Мандзяк 

Дата публікації: 13.09.2020 img Поділитися