Здоров'я та краса Сам собі лікар

Чому не працює голодування, вправи і відмова від їжі після 18-ї, або Міфи про схуднення

Хочете схуднути – не вірте міфам!

Напівголодна дієта – єдина панацея від зайвої ваги

Під час дієти організм витрачає жир в ОСТАННЮ чергу. Першими „худнуть” наші м‘язи, що завдає непоправної шкоди пружності нашої шкіри. Окрім того, відмова від звичної кількості їжі провокує нервові розлади. Краще, коли ви звернетеся до „продуманої” дієти. Мається на увазі відмова від солодкої, жирної та гострої їжі. Невеликі відхилення цілком припустимі на свята, але не частіше ніж 2-3 рази на місяць.

Щоденні тренування корисні не тільки для фігури, а й для здоров’я

Такий режим підходить хіба що для професійних спортсменів, тренерів та претендентів у космонавти. Для решти населення – тричі на тиждень, з перервою між заняттями не менше ніж 36-48 годин.

Ліпосакція позбавить ненависних відкладень 

Професіонально виконана ліпосакція гарантує 100%-ний ефект при ПОСТІЙНОМУ дотриманні дієти та активних вправах.

Цілковита відмова від їжі після 18.00

Практично стопроцентне потрапляння в армію так званих „нічників”, – людей, які поглинають їжу під час нічних прогулянок до холодильника. Набагато розумніше орієнтуватися на власний біологічний годинник. Легкий овочевий салатик зі склянкою улюбленого соку за три години до сну позбавить вас від таких небезпечних мандрівок.

Цигарка спалює жир 

Таку ілюзію створює невелике пришвидшення обміну речовин, яке відбувається в організмі того, хто курить. Насправді нікотин притуплює здоровий апетит, залишаючи ваш організм без необхідних вітамінів та мікроелементів, на кажучи вже про букет інших захворювань.

З допомогою пігулок і „суперсистем” можна досягти вражаючих результатів без обмеження у їжі та виснажливого тренінгу

Апелювання до людських лінощів і здатності вірити у дива. Єдине, що гарантують ці засоби, – набуття хронічних захворювань шлункового тракту в разі безконтрольного вживання цих засобів.

Цукор – “убивця” талії 

Останні дослідження свідчать, що один шматочок цукру під час будь-якої трапези дозволить вам з‘їдати на 150-200 калорій менше. Набагато більше шкоди завдає цукор, який знаходиться в продуктах (зокрема таких, як алкоголь чи випічка). Гарна новина для ласунів – останнє не стосується темного гіркого шоколаду без наповнювача. Маленька плитка вагою 50 г на сніданок допоможе вам упоратися з депресією і поганим настроєм.

Роздільне харчування, вегетаріанство, тверезість – норма життя 

Для хронічно хворих – може й так. Стосовно м‘яса та вживання його з вуглеводною їжею (каші, хліб, картопля) велику небезпеку становлять канцерогенні речовини, які виникають під час смаженні білкових продуктів на неякісній олії. Тому сміливо включайте у свій раціон відварне м‘ясо (рибу, птицю без шкірки). Що стосується алкоголю – то вирішувати вам. Головне, щоб якість, кількість і вартість вибраної вами рідини відповідала найвищому уявленню про божественний нектар.

Читайте також:

10 простих продуктів, які здатні уповільнити процес старіння

5 найпоширеніших міфів про дієти, які вже давно пора викинути з голови

Дата публікації: 20.08.2018 img Поділитися