Здоров'я та краса Краса

Посічені кінчики: як відновити волосся без стрижки

Січуться кінчики, волосся сухе і ламке? Не обов’язково його обрізати! Зберегти довжину можна! Ось що треба робити…

Насамперед треба з’ясувати причину, чому січеться волосся. Причин може бути кілька. Наприклад, волосся сильно пошкоджується, якщо його інтенсивно витирати рушником після миття голови, щільно одягати резинки або заколки, використовувати неправильний гребінець, який травмує волосини.

Особливо негативно впливає на волосся висока температура під час укладання, фарба поганої якості, хлорована та морська вода, сонячне проміння. Також на стан волосся можуть впливати зміни в організмі, наприклад, проблеми з гормонами, брак певних вітамінів та мікроелементів.

Одну з найважливіших ролей у боротьбі з посіченими кінчиками відіграє правильний догляд за волосся. Про цей і поговоримо детальніше.

  1. Користуйтеся феном правильно. Якщо без сушіння волосся феном вам не обійтися, робіть це правильно. Перед цим потрібно обов’язково нанести на пасма засіб із термохистом. Рухайтеся феном уздовж лінії росту волосся, завершуйте сушіння холодним повітрям.
  2. Замініть гребінець. Металеві і пластмасові зубці травмують волосся. Найкраще, коли гребінець має щетину, виготовлену з натуральних матеріалів.
  3. Розчісуйте волосся тільки після того, як воно висохне. Вологе волосся легко розтягується і травмується.
  4. Користуйтеся безсульфатним шампунем з нейтральним рН (засоби із високим рН підвищують ламкість волосся).
  5. Після миття голови обов’язково наносьте на волосся маску для глибокого відновлення (з кератином, колагеном, пантенолом, аргановою олією, протеїнами шовку тощо).
  6. Застосовуйте спреї для експрес-догляду, які не потребують змивання. Вони “склеюють” розшаровані волосини і дають миттєвий ефект. Волосся стає шовковистим і має здоровий вигляд.
  7. Змініть раціон. Вживайте більше нежирного м’яса, риби, яєць та горіхів, які є джерелом білка.
Дата публікації: 18.03.2021 img Поділитися