Здоров'я та краса Народна медицина

Банани, мед і вода: попрощайтеся з кашлем і бронхітом. Це реально допомагає!

Пережити холодну пору року без кашлю і застуди практично нереально, особливо дітям. Якщо ви не хочете пічкати організм “хімією”, приготуйте натуральний засіб від кашлю з бананів. Він діє не гірше за аптечні сиропи – перевірено!

Кашель вважається “гострим”, якщо він триває близько трьох тижнів. Він вважається “хронічним”, якщо він триває більше восьми тижнів у дорослих або чотирьох тижні у дітей.

Причини можуть бути різні: застуда, ГРВІ, грип, вдихання подразника, пневмонія, кашлюк. Хронічний кашель має інші причини: алергії, астма, хронічний бронхіт.

Хоча причини різні, але суть кашлю одна: він допомагає тілу позбутися від стороннього матеріалу або слизу з легенів і верхніх дихальних шляхів. Це один із захисних механізмів організму, призначених для полегшення дихання. Іноді легко визначити, чому ви кашляєте, але часом причину знайти складно.

Що ви зазвичай робите, коли починаєте кашляти самі або ваші рідні? Йдете в аптеку за сиропом від кашлю. Але сиропи – не найкраще рішення проблеми. Спробуйте домашній банановий крем від кашлю – він допомагає не гірше, ніж аптечні ліки!

Домашній банановий крем від кашлю

2 стиглих банани, 2 ст. ложки меду, 400 мл води. Доведіть воду до кипіння, додайте розім’яті вилкою банани. Накрийте кришкою і дайте охолонути 30 хв. Додайте мед і добре перемішайте. Пийте по 100 мл чотири рази на день, щоразу підігріваючи.

 

Дата публікації: 07.09.2020 img Поділитися