Здоров'я та краса Кухня

Виганяє холестерин з організму. Давній німецький рецепт для очищення судин

Це один з давніх рецептів народної медицини, який допомагає очистити судини. Засіб повністю натуральний та ефективний!

28.10.2020 16:16

Відкладення холестерину завдають значної шкоди організму. Свою роль відіграє вік і неправильне харчування. З часом судини втрачають еластичність, а на їхніх стінках утворюються бляшки і тромби, що призводить до небезпечних серцевосудинних захворювань, порушується кровопостачання органів і систем, страждає мозок. Аби запобігти розвитку різноманітних захворювань, судини треба тримати у чистоті.

Звісно, можна придбати аптечні засоби. Але треба мати на увазі, що у таблеток є протипокази. Тож можна спробувати доповнити лікування натуральними засобами. На сьогодні відомий та популярний німецький метод очищення судин від холестеринових бляшок і кальцієвих відкладень. Про цей засіб та його ефективність є багато позитивних відгуків. Він повністю натуральний і допомагає організму привести холестерин у норму.

Для приготування засобу знадобиться: 4 лимони, невеликий шматочок імбиру, 2 л води, 4-5 зубців часнику, 2 ст. ложки меду. Лимони треба ретельно вимити з содою, ошпарити окропом,  порізати тоненькими скибочками або перемолоти разом зі шкіркою. Імбир і часник почистити, також перемолоти. Усе перемішати. Покласти в 1 банку ємністю 3 л або у 3 банки по 1 л. Залити кип’яченою водою, охолодженою до 60 ОС. Додати мед. Через 2 год можна пити.

Вживати цей напій слід кожен день натщесерце вранці і ввечері по 100 мл упродовж 3 тижнів.  Зберігати в холодильнику, перед вживання трохи підігріти.