Відпочинок Сім'я

Чим дивуватиме у січні Музей сучасного мистецтва Корсаків

У перший місяць нового року Музей сучасного мистецтва Корсаків, що на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» у Луцьку, підготував для відвідувачів багато цікавих заходів.

У перший місяць нового року Музей сучасного мистецтва Корсаків, що на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті», підготував для поціновувачів прекрасного низку різнопланових заходів.

Зокрема, тут будуть як лекції про сучасний театр і чому він сьогодні переплітається з художніми практиками – відео-артом, перформансом, анімацією, так і практичні майстер-класи для дітей і дорослих, – пише Таблоїд Волині.

Усі охочі можуть спробувати створити власними руками художнє полотно, опанувавши при цьому різні техніки живопису під професійним керівництвом майстрів пензля. Майстер-класи для дорослих відбуваються щосуботи.

Творча ж дітвора також може спробувати малювати, творити, ліпити щонеділі.

Крім того, в рамках проекту «Крок на шляху до мистецтва» відбудеться відкриття виставки молодого художника.

Цікавим є проект «Відкрита майстерня», в рамках якого охочі мають змогу відвідати творчу студію одного з митців сучасності.

Масштабне відкриття виставки – проект «Приборкання міфів» (графіка, живопис) Андрія Александровича-Дочевського відбудеться 25 січня.

І нагадаємо, зараз триває неймовірно цікава виставка «Простір» молодої художниці Анни Миронової з Києва.

Чорно-білу графіку мисткині неможливо означити одним лише кольором – снігом або попелом. Залежно від освітлення або кута зору, вона означена багатотональним різноманіттям: від холодного, майже містичного, як очі прірви, до полохливо-ніжного теплого, неначе лісове пташатко. Але говорити про мистецтво Анни Миронової лише на рівні асоціацій – це означало б занизити його рівень. Адже сьогодні, в час суспільних зламів, трагедій, хаосу, воно несе у цей світ духовну рівновагу, глибокі символи, сповнений любові зміст, ніби вказуючи співвітчизникам на справжній сенс буття. Виставка діятиме до зміни експозиції в двадцятих числах січня.

Нагадаємо, Музей Корсаків створений з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформанси.

Фундатором та натхненником створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.

Події на січень у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків:

5 січня, 17:00, – Академія сучасного мистецтва: Лекція Сушинського О. (м. Чернівці) Тема: Лекція #06: Постдраматичний театр. Естетика перформативності.

12 січня, 17:00, – Академія сучасного мистецтва: Лекція Сушинського О. (м. Чернівці) 
12 січня, 13:00, – Академія сучасного мистецтва: Майстер-клас для дорослих Тема: Лекція #07: Сontemporary dance: Хронологія хореографії.

13 січня, 15:00, – Академія сучасного мистецтва: Творча неділя для дітей.

15 січня, 12:00, – відкрита майстерня Наталії Кумановської. 
15 січня, 15:00, – проект «Крок до шляху мистецтва», відкриття виставки.

19 січня, 17:00, – Академія сучасного мистецтва: Лекція Сушинського О. (м. Чернівці) Тема: Лекція #08: «Історія перформансу. Сенс – байдужий, тіло – безцільне».

20 січня, 15:00, – Академія сучасного мистецтва: Творча неділя для дітей.

22 січня МСУМК представляє проект Петра Бевзи у Києві Національний музей Тараса Шевченка.

25 січня, 17:00, – відкриття виставки Проект «Приборкання міфів» Андрія Александровича-Дочевського, графіка, живопис.

26 січня, 13:00, – Академія сучасного мистецтва: Майстер-клас для дорослих .
26 січня, 18:00, – Академія сучасного мистецтва: Лекція Клочко Д.

27 січня, 15:00, – Академія сучасного мистецтва: Творча неділя для дітей. Тема: Фальшування творів мистецтва як вид сучасного мистецтва.

Дата публікації: 14.01.2019 img Поділитися