Життєві історії Сім'я

Нахабна невістка вижила її з власного будинку, а син став на сторону дружини

Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері…

У свої «70 з хвостиком» Ніна Петрівна була дуже енергійною і працьовитою жінкою. Навіть після виходу на пенсію вона влаштувалася на пів ставки консьєржем. Вдома у неї завжди було затишно, прибрано та апетитно пахло яблучним пирогом, який її син Сергій дуже полюбляв.

До речі, Сергія Ніна Петрівна виростила сама, бо її чоловік помер, коли хлопчику було два роки. Здається, все в житті було непогано, за винятком одного. Ніна Петрівна ніяк не могла дочекатися невістки, дуже хотіла внуків.

Сергій був статним парубком, високим із блакитними очима. Проте, серйозних стосунків він не мав.

І ось якось Ніна Петрівна почала помічати зміни в поведінці сина. На роботі затримається, то на вихідних піде надовго. Жінка зраділа, нарешті у сина хтось з’явився. Давно пора, вже 35 років буде скоро. Не могла дочекатися знайомства з майбутньою невісткою. І дочекалася.

Олена була дуже самовпевненою жінкою, старшою за Сергія на 10 років. Правда, жінка мала дуже доглянутий і молодий вигляд. Незабаром Андрій з Оленкою одружилися. Перше, що зробила невістка – встановила в будинку свої правила. На двері в їхню кімнату вона повісила замок, а млинці повністю зникли з меню «нездорова їжа, сама не їм і вам не раджу».

Коли з’ясувалося, що невістка вагітна, то Ніна Петрівна дуже зраділа. Може хоч дитинка змінить характер невістки? Проте, все пішло іншою дорого. Бабусю до дитини майже не підпускали. Боязкі спроби свекрухи просто поняньчитися з малюком отримували відповідь, що Олена все сама добре знає не хоче аби бабуся розпестила сина. Найнеприємніше, що Сергій у всьому дружину свою підтримував.

Згодом дізналися, що в сім’ї буде поповнення – Олена знову вагітна. Сергій попросив у матері пожити на орендованій квартирі, бо всім буде тісно під одним дахом, та погодилася, бо дуже хотіла, аби син був щасливий. Ось уже три роки Ніна Петрівна живе сама, внуків бачить тільки тоді, коли Олені треба побути одній, або вона зайнята чимось іншим. Син потайки від невістки оплачує оренду квартири, проте уваги мамі майже не приділяє.

Ось так і живе Ніна Петрівна, не знаючи чого чекати далі.

За матеріалами

Дата публікації: 24.02.2020 img Поділитися