Відпочинок Сім'я

Чим розважити гостей за столом? Робимо свято веселим!

Багато людей бажають відзначати святкові події не в кафе або ресторані, а у себе вдома. Але щоб таке свято не перетворилося на одноманітне споживання їжі, слід придумати, чим розважити гостей за столом. Ми розповімо декілька секретів.

З чого почати?

Складіть список запрошених. Подумайте, що було б цікаво саме для них. Може, це будуть колеги або люди, об’єднані якимось хобі? Тоді можна підготувати тематичні конкурси. Якщо це люди різного віку, різних професій і інтересів, то придумайте програму, яка влаштує всіх.

Знайдіть ініціативних, творчих помічників: поодинці придумати розважальну програму набагато важче. Можна навіть дати гостям завдання: придумати конкурс або підготувати щось цікаве від себе.

Можна написати регламентований сценарій, а можна просто заготовити кілька конкурсів або розважальних номерів та надати святу певну свободу імпровізації.

Якщо зупинили свій вибір на сценарії, то визначіться, хто буде в ролі ведучого. Напевно в будь-якій компанії знайдеться комунікабельний, дотепний чоловік, здатний привернути загальну увагу.

Якщо серед запрошених є люди, які вміють гарно співати або грати на музичних інструментах, домовтеся з ними про своєрідний міні-концерт. Зрештою, навіть караоке може оживити вашу вечірку.

Чим розважити гостей на весіллі

Багатьом вже набридли стандартні вульгарненькі конкурси і тамада, який читає «дотепні» віршики та щохвилини закликає випити. Відійдіть від шаблонів і придумайте щось більш інтелігентне.

Наприклад, влаштуйте «Конкурс талантів». Роздайте гостям завдання заздалегідь (разом з запрошеннями): підготувати подарунок своїми руками, відповідно до свого таланту, і придумати, як його подарувати молодим. Це може бути що завгодно: пісня, танець, картина, вишитий рушник, сувенір.

Навіть якщо талант людини не з області мистецтва, наприклад, він хороший електрик – то придумати щось веселе на тему проводів і лампочок теж можна. Особливі таланти, звичайно, мають всі. Навіть якщо це старенька бабуся, вона напевно приголомшливо пече пиріжки або консервує огірки.

А талановитий бізнесмен вміє заробляти гроші – звичайний конвертик з грошима можна обіграти як подарунок, зроблений власними руками. Головне, щоб ведучий допоміг всім запрошеним зробити свої виступи невимушеними. За найкращий, на думку молодих, подарунок можна вручити приз.

Для «пасивної розваги» за столом чудовою ідеєю буде підготовка слайд-шоу. Підберіть зворушливі, веселі, пам’ятні фото молодят, які показують їх життя до знайомства один з одним, зустріч, розвиток відносин. Накладіть відповідну музику, зробіть оригінальні текстові вставки.

Можна додати в цю історію фото батьків – «Завдяки вам ми виросли такими, як є». Таке душевне слайд-шоу дуже подобається гостям.

Чим розважити гостей на ювілеї або дні народження

Запропонуйте кожному з присутніх розповісти, як вони познайомилися з іменинником. Якщо це родичі, то можна запропонувати натомість розповісти якусь кумедну історію життя ювіляра – наприклад, з дитинства.

Для того, щоб задіяти всіх, не треба навіть вставати з-за столу, можна організувати гру «Цукерки». У непрозорий мішечок насипте цукерок трьох різних кольорів. Нехай всі витягнуть собі по цукерці. Тим, кому дісталися, наприклад, червоні, повинні будуть розповісти щось: веселу історію, пов’язану з ювіляром, або анекдот, чотиривірш, скоромовку.

Володарям синіх цукерок запропонуйте сказати вишуканий комплімент імениннику. А тим, кому потрапив зелений смаколик, придумайте ще якесь просте завдання: наприклад, сказати оригінальне побажання.

Для ювілею теж можна зробити слайд-шоу: підібрати фото з самого народження іменинника. Чудово, якщо знімки будуть кумедні, доповнені написами і музикою.

Дата публікації: 01.03.2019 img Поділитися