Проведіть вересень з користю – відвідайте тренінг у РМВА

РМВА запрошує на тренінги у вересні. Не проґавте!
19 вересня в Бізнес-академії РМВА відбудеться практикум MS EXCEL: все, що потрібно знати для успішної роботи”. Це 5 годин інтенсивної роботи з професійним викладачем.

Спікер – Лінчук  Микола – директор Департаменту ІТ, бізнес-тренер, системний адміністратор, завідувач кафедри Малої Комп’ютерної Академії ШАГ, викладач.
Навчання триватиме з 09:00 до 14:00 – 5 годин практичної роботи за персональним комп’ютером для кожного учасника.  
Кількість слухачів однієї групи обмежена – 12 осіб, тому навчання передбачає попередню реєстрацію.
Реєстрація та ранкова кава з 8:45 в РМВА, м. Луцьк, вул.Євгена Сверстюка, 1.
Вартість: 300 грн (включає роздаткові матеріали, кава-брейк). Оплата згідно з “Положенням про корпоративну культуру VolWest Group” –  50% / 50% або 25% / 75% (слухач/компанія)
Реєстрація: http://pmba.com.ua/events/praktikum-po-udoskonalenniu-navichok-roboti-z-ms-ecxel
або за тел. 050 438 02 80
———————————————————————————–
20 вересня в Бізнес-академії РМВА відбудеться тренінг: “Ефективний менеджмент”.

Спікер – Берлач Ірина – головний менеджер з продажу Волинського регіону мережі “EVA”.
Для кого тренінг? Для керівників і власників бізнесу, представників підприємств чи керівників відокремлених підрозділів, менеджерів усіх рівнів, представників сімейного бізнесу.
Про що тренінг? 1. Основні принципи менеджменту. 2. Функції управління. Планування, організація, структура управління, прийняття рішень, комунікації. 3. Мотивація, ієрархія потреб, види мотивацій, нематеріальна мотивація. 4. Контроль, типи контролю, етапи контролю.
Реєстрація та ранкова кава з 8:45 в РМВА, м. Луцьк, вул.Євгена Сверстюка, 1.
Вартість: 750 грн (включає роздаткові матеріали, кава-брейк). Оплата згідно з “Положенням про корпоративну культуру VolWest Group” –  50% / 50% або 25% / 75% (слухач/компанія)
Реєстрація: http://pmba.com.ua/events/trening-osnovi-menedzhmentu
або за тел. 050 438 02 80  
———————————————————————————–
27 вересня в Бізнес-академії РМВА відбудеться тренінг:”Практичні аспекти правової культури. Фактичні перевірки ДФС”

Спікери: 1. Гончарук Віталій – юрист з багаторічним досвідом, 10 років на посаді юриста в Юридичному департаменті компанії VolWest Group, з 2004 р. – адвокат. 2. Мороз Віктор – начальник Служби внутрішнього аудиту ІГ VolWest Group.
Зміст навчання: 1. Практичні аспекти правової культури: алгоритм перевірки контрагентів, порядок співпраці з контролюючими органами, огляд новел Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Що змінилось і навіщо? 2. Фактичні перевірки ДФС: перевірка касової дисципліни та відповідальність, перевірка та порушення трудового законодавстваВідповідальність за порушення правил діяльності на єдиному податку.
Реєстрація та ранкова кава з 8:45 в РМВА, м. Луцьк, вул.Євгена Сверстюка, 1 
Вартість: 750 грн (включає роздаткові матеріали, кава-брейк), оплата згідно з “Положенням про корпоративну культуру VolWest Group” –  50% / 50% або 25% / 75% (слухач/компанія)
Реєстрація: http://pmba.com.ua/events/ceminar-praktichni-aspekti-pravovoyi-kulturi-faktichni-perevirki-dfs
або за тел. 050 438 02 80  
———————————————————————————–
У жовтні  в Бізнес-академії РМВА відбудеться
тренінг: “Ппракктичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР”

Спікер – Юлiя Генсiровська – керівник проекту по впровадженню HACCP для мережі Наш Край та SPAR.
Про що навчання? Безпека продуктів харчування. Сторонні предмети. Джерела та шляхи попадання в сировину і продукт. Методи попередження потраплянню сторонніх предметів в сировину і продукт. Шкідники. Ознаки їх появи. Проблеми, пов’язані з шкідниками. Система інтегрованої боротьби з шкідниками. Дератизація, дезинсекція. Гігієна та забезпечення якості. Мікробіологія, основні поняття. Ризики, що пов’язані з мікробіологією. Патогени (Salmonella). Персональна гігієна. Чистота тіла, рук, нігтів. Вимоги до одягу у виробничій зоні. Особисті речі. Паління цигарок. Гігієна праці. Засоби індивідуального захисту. Захворювання, з якими не можна працювати на харчових підприємствах. Поняття про бактеріо- та вірусоносійство, гельмінтози. Промислова санітарія. Зонування виробничої території. Маркування мийного інвентарю. Профілактичні миття цехів. Позначення ємкостей для сировини і продукції. Що таке НАССР? Що таке ССР (ККТ)?
Місце проведення: РМВА, м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 1
Тривалість: з 9:15 до 18:00.
Реєстрація та вітальна кава з 8:30
Вартість: 500 грн (включає роздаткові матеріали, бізнес-ланч, кава-брейк).
Реєстрація: https://bit.ly/2m8xqkS
або за тел. 050 438 02 80  

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook