Здоров'я та краса Сам собі лікар

Чи можна схуднути, якщо постійно пропускати вечерю

Багато людей у гонитві за гарною фігурою починають обмежувати себе в харчуванні, зокрема відмовляються від вечері. Але чи справді це допомагає схуднути? Дієтолог розповіла, чи можна позбутися зайвих кілограмів, якщо щодня не вечеряти.

Дієтолог Ловнеет Батра зазначила, що вечеря є не менш важливим прийомом їжі, ніж сніданок чи обід. Тому не варто обмежувати себе у харчуванні, бо це лише шкодить організму.

Просто для вечірнього прийому потрібно вибирати легкі продукти, які допоможуть вгамувати голод і не зашкодять фігурі. А важкі продукти, з’їдені на вечерю, ускладнюють травлення, а також можуть стати причиною порушення сну.

Фахівець пояснює, що пропускати основні прийоми їжі для прискорення схуднення не рекомендується. Багато хто замінює їх закускою або салатом, або просто не їдять. Це може допомогти у скороченні споживання калорій, але у довгостроковій перспективі ви можете нашкодити своєму здоров’ю, адже така звичка може стимулювати вироблення гормонів голоду.

Крім того, пропускаючи вечерю, ви ризикуєте відчути пізніше посилений потяг до їжі та нездорових закусок, а це сильно збільшує ризик переїдання. Таким чином, замість прискорення схуднення, ви можете ще більше набрати вагу.

Дієтолог розповідає, що потрібно вечеряти принаймні за три години до сну. Якщо ви дотримуєтеся цього правила, вам не доведеться відмовлятися від вечірнього прийому їжі.

Дата публікації: 04.11.2021 img Поділитися