Здоров'я та краса Схуднення

Як почати худнути. Формула схуднення

Ви трохи тренуєтеся і трохи на дієті, але не худнете… Знаєте чому? Бо є формула схуднення, і її потрібно дотримуватися! Тоді із зайвою вагою буде легше прощатися!

Формула схуднення

Формула схуднення: для того, щоб схуднути, потрібно недоїдати (менше їсти, більше рухатись). Прозаїчно? Ну я ж попереджав.
Якщо ви читаєте цей текст, вірогідно, ця тема вас хвилює. Хвилює ж? Більше того, я майже певен, що «формулу схуднення» ви пробували на смак, а віз і досі там (тут). Чому? Давайте розберемось.
Згідно з формулою потрібно менше їсти. Але це легше сказати ніж реалізувати. Є відчуття голоду, є харчові звички та традиції. З ними боротись в біса важко!
Згідно з формулою потрібно більше рухатись. Але і тут не все так просто. Що змушує людину рухатись? Наприклад голод. Тоді людина виходить з барлогу і РУХАЄТЬСЯ в напрямку чогось їстівного. Інший приклад, небезпека. Якось в моєму будинку в підвалі бомжі щось запалили. Задимівся весь будинок. Прибули рятувальники, і через рупор просили всіх покинути барліг. Люди так заРУХАЛИСЬ.
Друзі, вам бракує їжі? А часто бомжі щось палять у вашому підвальному приміщенні? Отож! Більше рухайся? Як рухатись? Навіщо? Ми в безпеці, їжі вдосталь. Стимулу для руху нема, явного.
Ви ще в пошуках секрету схуднення? Шукаєте в тексті? Ок, даю секрет! У справі схуднення в мене багата практика, навіть дуже, враховуючи мій відносно юний вік. А знаєте, що відрізняє тих, хто пострункішав, від тих, хто, на жаль, не досягнув успіху в цій справі? ВДАЛИЙ СТАРТ! Хороший старт – ключ до успіху! Людина готова вкладати душу в те, що відгукується результатом. І ніхто не зможе вічно стукати в двері, які ніхто не відчиняє. Розумієте?
А що таке «професійна інтуїція» чули? Це не якась міфічна штука, це банальна здатність на основі досвіду прогнозувати певний розвиток подій. Так от, я знаю, коли опускається цей чудо-важіль схуднення, коли в підопічної запалюються очі, і її вже не зупинити. Так, саме так, очі горять після ВДАЛОГО СТАРТУ. І коли я ідентифікую це «запалювання», то з полегшенням зітхаю, важіль опущено! Отже, секрет схуднення захований у вдалому старті.

Як вдало стартувати?

Перше, на що треба налаштуватись, – буде важко і робити все, як книжка пише! Так, буде непросто, і якщо ви любите свій кокон, вам там комфортно, тепло і безтурботно, і якщо гарне та здорове тіло – надто мізерна нагорода за позбавлення вас всіх коконських благ, вітаю, ви приречені на невдачу. А якщо ж ви готові вийти із зони спокою, готові кинути виклик ліні і руйнівним харчовим звичкам, вперед! Перший місяць – саме такий період!
Перший місяць – ваш переможний старт! Він має пройти в боротьбі. Що? Вам казали, що худнути легко? Звісно, я теж десь таке бачив на рекламному біл-борді.
Усе на старті дається важко:
🔸️Згадайте, як в школі ви вперше виводили літери.
🔸️Спитайте батьків, про свої успіхи у першому самостійному вживанні їжі столовими приборами.
🔸️Кожен успішний бізнесмен підтвердить, скільки сил в нього пішло на «старт-ап».
🔸️Знайомі просять навчити грати на гітарі. Просило багато, не навчився ніхто! Чому? Пальці не попадають по струнах, а якщо попадають, то відразу на дві. Струни вгризаються в ніжну шкіру пальців, гітара не звучить, голова кипить.
Але це тільки на старті!
Більшість невдач зумовлені невдалим стартом, а невдалий старт – небажанням напрягтись, вилізти з барлогу, покинути на деякий час зону спокою, нірвани, комфорту, тепла, ніжності та добра, і дати бій! І виходить так: я ТРОХИ займаюсь, ТРОХИ на дієті. І це ТРОХИ має чудовий вплив на сому (тіло), бо оздоровлює, а от на психіку ТРОХИ впливає негативно: ми не бачимо явних зрушень в замірах та масі тіла, і це мимоволі опускає наші руки додолу. Але це не про вас, точно не про вас… Ви не робите «трохи» ви робите на славу!
Дата публікації: 05.10.2021 img Поділитися