Здоров'я та краса Схуднення

Схуднення як покупка нової сукні, або Чому не вдається схуднути?

Багато хто пробував схуднути і, на жаль, багатьом це не вдалося. Кажуть, бракує сили волі чи лінь. Насправді не буває лінивих людей, як і відсутності сили волі. Усе набагато простіше…

Схуднути – це як купити сукню

На Краківському ринку вам припала до душі довга по кісточки лілова сукня в бірюзовий горошок, і ви вже уявляєте вираз обличчя красунчика Петра, коли він вас в ній узріє на новорічному паті. Баба Катя – продавець в третьому коліні, звісно ж, зауважила, що її сукня вам прийшлась до смаку, і повірте, за дешево вона її не віддасть. Чи відбудеться покупка? Все залежить від того, чи готові ви будете заплатити вказану бабою Катериною ціну.
“Яке відношення баба Катя зі своєю ліловою сукнею має до жиру, який я заправляю в труси?!!” – не втерпить читач.
У схудненні як на ринку. Ціна схуднення – фізичні вправи та дієта. Якщо ви готові заплатити за гарне тіло та здоров’я мотилянням трубчастими кістками і обмеженням в їжі, ви приречені на успіх. Все впирається в ціну, затрачені зусилля – це ті ж гроші, які ми платимо за свої хотілки. Якщо у вас ніяк не виходить схуднути, то гарне тіло для вас більше коштує, ніж ви готові за нього заплатити. Фізичні вправи і дієта – надто дорого для вас.

Який вихід із ситуації?

Вам потрібно підняти цінність гарного тіла та здоров’я у своїх очах, тоді обмін вам здасться вигідним. Як це реалізувати? Тільки через усвідомлення тих профітів, які появляться у вашому житті після покращення здоров’я та фігури.
Уявіть себе в новому тілі, уявіть увагу чоловіків, компліменти, хороше самопочуття, можливість одягатись в те, що подобається, а не що налізе. Уявіть безтурботну, здорову старість і т.д. Ви повинні побачити своє щасливе майбутнє, повірити в нього. Тоді фізичні вправи і деякі обмеження в їжі не будуть здаватись вам надто високою платою. Це має відношення до будь-яких наших бажань: високооплачувана робота, знання англійської і т.д. Все має свою ціну. Готові платити – успіх. А ви готові платити за гарні контури свого тіла?
Консультує експерт зі схуднення Мандзяк Віктор
Дата публікації: 24.11.2020 img Поділитися