Сім'я Стосунки

8 ознак того, що жінка погана в ліжку. З такою там робити нічого!

Проблеми в ліжку можна спихнути на сексуальну несумісність з партнером або ж ви дійсно припускаєтеся деяких помилок, чи обзавелися новими звичками, які, як не крути, відштовхнуть від вас чоловіка.

Не варто відразу згадувати про якісь недоліки фігури чи зовнішності, адже вся жіноча сексуальність і темперамент криється в її думках і фантазіях, голосі та звичках, у тому, як вона поводиться і навіть тоді, коли її ніхто не бачить.

Отже, поговоримо про найпоширеніші жіночі помилки в ліжку на думку чоловіків.

1. Ваша спальня більше схожа на ваш офіс

Здавалося б, як комп’ютер у спальні чи стос робочих факсів можуть вплинути на лібідо вашого партнера? Така обстановка в спальні говорить чоловікові, що ви зазвичай переносите робочі завдання та побутові проблеми в ліжко, що зовсім не прихиляє партнера до пристрасної ночі. Запам’ятайте: ваша спальня – це місце виключно для сну та кохання. Усю техніку та робочу макулатуру залиште за її межами.

2. Табу на ор@льні ласки

Героїня відомого серіалу “Секс у великому місті” якось висловилася щодо цього: “Скажімо, це не найулюбленіше моє заняття, але з правильним хлопцем – це може стати дуже приємною розвагою”. Не ставтеся до ор@льних пестощів як до сексуального збочення, адже ви любите свого чоловіка всього, цілком і повністю, і будь-які умовні табу тут не доречні. Абсолютна відмова від ор@льного сеkсу може не тільки відштовхнути вашого обранця, а й вселити комплекси.

3. Надмірна охайність

Різкий стрибок з ліжка у напрямку ванної кімнати відразу після орг@зму – не найпривабливіша картина для чоловіка. Не поспішайте: вам слід прийняти душ після інтиму, але лише трохи пізніше. Залишайтесь у ліжку зі своїм партером, закріпіть гарний сеkс поцілунками, обіймами чи приємними словами для нього.

4. Домашній дрес-код

Не те щоб ви зобов’язані ходити по дому виключно в червоній спідній білизні і спокусливих панчохах, але розтягнуті до непристойних розмірів спортивні штани, порвані футболки – вашому чоловікові бачити категорично не можна. Адже неважливо, де ви знаходитесь, головне, щоб бажання подобатися своєму чоловікові вас ніколи не залишало, навіть якщо його немає поряд. Ви знаєте, що особливо йому подобається у вашій фігурі – тоді обов’язково підкресліть цю частину тіла, щоб ваш коханий міг більше милуватися вами.

5. Розмови про колишніх

Про заборону згадок про екс-бойфренда чудово знає кожна дівчина, але… чомусь частенько забуває. Жодній людині не сподобається, коли її порівнюють із будь-ким, особливо, якщо це чоловік. Вам було ні краще, ні гірше з вашим колишнім просто по-іншому. Зараз з вами поряд людина, яку ви без сумніву любите найсильніше, з ким ви були раніше, тому не намагайтеся перенести в ліжко досвід та настанови “як краще” від попередніх партнерів.

6. Інтим – це не запуск шатла

Щоразу перед сеkсом ви довго поправляєте макіяж, розчісує волосся, ретельно чистите зуби, наводите манікюр/педикюр у порядок, а коли стаєте перед ним у всій красі, ваш коханий вже і забув, що хотів від вас, і давно прикипів до телевізора. Спонтанність у сеkсі та здійснення бажань тут і зараз – є найсильнішим збудником для чоловіка.

7. Благодійність

Якщо ви занадто втомилися і сьогодні не в настрої, а у вашого чоловіка настрій зовсім інший – не робіть йому ласку, вгамувавши його бажання з важким і страждальним виглядом. Адже сеkс не благодійність, а, так би мовити, взаємовигідний процес, у якому двоє беруть активну участь. Не вдавайтесь у подробиці, чому ви сьогодні не налаштовані на інтим – у кількох словах розкажіть, що сьогодні у вас був жахливий день, але завтра на нього чекає незабутній сюрприз. Нехай це і маленький обман, але ваш чоловік буде заінтригований.

8. Чоловік завжди лідер?

Не тільки він зобов’язаний підкорювати вас у ліжку, але й вам теж не завадить іноді брати ініціативу у свої руки, у прямому та переносному сенсі. Багато сімейних психологів запевняють, що чоловікам подобається, коли жінка виступає ініціатором у сеkсі, виявляє силу та агресію. Тому час від часу з пухнастого кошеня перетворюйтесь на дику пантеру і влаштовуйте хороший струс своєму улюбленого.

Джерело

Десять речей, які чоловіки не люблять у ліжку

Що відбувається з організмом жінки після інтимної близькості

 

Дата публікації: 01.11.2021 img Поділитися