Життєві історії Сім'я

Чоловіки! У вас залишилося два дні!

Чоловіки! Нагадуємо: через два дні – День матері! Жінки! Якщо хочете, щоб свято вдалося, нагадайте про нього своїм чоловікам! А ще обов’язково прочитайте цей веселий допис про підготовку до свята!

Згадайте свої пологи. Отой найгірший больовий момент, коли здається, що всьо, більш не можу. Крики, стони, піт ручьйом, кров заляпала очки акушерці, вагіна в огні… Згадали? Ото ваші мученія – це пук на вітрі, в порівнянні з тим, що зараз почувають чоловіки в предвєрії Дня матері (10 травня, альо гараж!).

Зараз полюбе 40% чоловіків, які це читають, вилупили очі і тихо прошепотіли «йобжежтвоюмать», бо запаментали, що свято наближається, а забувать про таке ніззя. І в цьому році, в час пандемії, їм, бідним, тяжко, як ніколи.

По-перше, дитя зі школи подєлку не принесе, бо карантин. Отже, не получиться прикінуться шлангом і привітати маму аплікацією з гімна, листя і палок. Все, ця лавочка закрита, дружочок. По-друге, мама вже надцятий день на карантині, сердита, як собака на цирлах. Попробуй не привітай, от візьми і попробуй! Кабздец моментальний, а спишуть все на коронавірус.

Слухай сюда, цей пост написаний для спасєнія тих мужчин, в яких пам’ять коротша, ніж лобкова волосина. У вас є 2 повних дні. 2 дні! Починайте ворушитись. Організуйте квіти. Купіть тортик, шампусік, туди-сюди…Замовте косметику, або білизну, або сумочку… Одним словом щось таке, що підкреслює в ній жінку, ніжну і ізяшну.

Якщо доставить не встигнуть, то купуйте подарункові сертифікати( їх можна завжди роздрукувати) і потім ваша Ізольда сама собі вибере те, що найкраще дивитиметься на її прекрасних тєлєсах. І ніколи, повторюю ніколи, не даруйте жінці всяку домашню техніку, каструлі, сковорідки, махєрові полотенця…, якщо вона про це сама (САМА!!!) не просила.(Мені колись на 8 березня подарували пральну машину – один з гірших днів в моєму житті, чесне слово. Ранило на все життя).

І в день свята, мужики, не чухайте сраку на кухні в очікувані сніданку, а самі його дружині приготуйте. І не питайте, де ваші райтузи сто раз, бо вони в шкафу! Роззуй очі, Сірожа/Юра/Вова/Колюня…вони, бля@ь, там. Кароче, поводьте себе гарно. Цілуйте її і обіймайте в цей день ще міцніше! Кажіть, що любите стільки ж раз, скільки, всередньому, щодня ви питаєте про ті довбані райтузи. І про ваших мам і бабусь не забудьте ( там махєровий рушник може і проконає).

А ви, жінки, не ломайтесь, як здобні булочки. Ну харе уже, їйбогу. Якщо щось хочете, то кажіть вашим членоносцям прямо в лоб. Без натяків, людською мовою. У вас на збичу мєчт теж є лише 3 дні. Щоб потім не прийшлось розпаковувати друшлака і вдавати блаженну радість і удівлєніє. Невдобно сказати прямо, пишіть про подарунок, який бажаєте отримати в коментах і «случайно» відмітьте свого суверенного. Бачте, як я все ловко організувала?! Це вам не ляп штанями об дорогу, а тончайша психологія, на мінуточку.

Ваша Катя Бльостка.

Дата публікації: 08.05.2020 img Поділитися