Сім'я Стосунки

8 ознак того, що чоловік перестає любити вас

Напевно багато жінок після розлуки з коханою людиною починають думати, де ж була зроблена помилка, коли настав той момент, після якого почався зворотний відлік? Виявляється, в чоловіках можна чітко простежити, коли їхні почуття починають згасати.

Любов вмирає не відразу. Поступово. З кожним закидом, який не обов’язково було висловлювати, з кожним жестом байдужості, з кожною насмішкою. З кожною хвилиною, прожитою за звичкою. І щодо чоловіків можна чітко простежити, коли їхні почуття починають згасати.

1. Він перестає розмовляти

Одна з ранніх ознак охолодження відносин — мовчання. Коли вам нічого сказати один одному за сніданком. Спілкування в такому разі стає важким тягарем. Йому не хочеться повірити в те, що коїться у нього в душі, нецікаво слухати про її справи і проблеми.

2. Він перестав робити вчинки

Будь-який нормальний чоловік, коли любить жінку, прагне її вразити. Вести себе по-джентльменськи, робити їй приємне, в принципі щось для неї робити. Якщо ж любов йде, то разом з нею випаровуються і ці речі.

3. У нього немає на вас часу

Кепсько. Дуже кепсько. Як говориться, захоче — знайде привід, не захоче — знайде причину. На кохану жінку у чоловіка завжди знаходиться час і сили. Навіть якщо їх немає звідки взяти. Моя бабуся розповідала, що дідусь йшов до неї після повної зміни на заводі та вечірнього навчання. Збирався і йшов. Любов — це вміння пожертвувати чимось заради іншого. А якщо нічим жертвувати не хочеться, то це паразитизм.

4. Він злиться без причини

Чоловік не може сердитися всерйоз на жінку, яку любить. Він може сперечатися, але не буде кричати або відверто злитися. А неприхований гнів — зовсім нехороший знак.

5. Закриті двері

Якщо раніше двері його життя були завжди відчинені, то тепер він з помітним напруженням і неохоче пускає вас у свій світ, щось приховує, не йде на контакт і не говорить про свої думки відверто. І це не обов’язково ознака зради, просто його почуття змінилися, і він більше не відчуває бажання відкритися.

6. Брак фізичного контакту

Спати можна і без любові. На жаль. Але, крім сексу, є багато більш інтимних речей, які виявляють особливе трепетне ставлення до людини: поцілунки, обійми, забавні кувиркання і милі обнімашки на прощання або при зустрічі. Навіть простий жест — покласти голову йому на груди — може сприйматися ним як щось чужорідне і небажане.

7. Він відсторонюється від вашого світу

Ви можете радіти чи засмучуватися, але він вже не хоче розділити з вами ці емоції. Все частіше чоловік звертається до принципу “у тебе своє життя, у мене — своє”. А всі перетинання двох життів даються йому все складніше.

8. Він перестає дбати

Турбота — одна з головних речей, які чоловіки дарують коханій жінці. Ця турбота у кожного може виражатися по-різному: хтось звик дарувати квіти без приводу, а хто буде готувати вечерю і мити підлогу. Знаєте, як у Простоквашино: “Я вважаю, що найцінніший подарунок для жінки — це мішок картоплі. Знаєш, скільки мішків я для твоєї мами перетягав?” У будь-якому випадку відсутність будь-яких проявів турботи, властивих вашому чоловікові, говорять про охолодження почуттів.

Визнавати, що відносини зламані, прикро, але це ще не кінець. Просто звикати до кохання не можна. Не можна брати його як даність. Воно — не злиток золота в сейфі під замком. Воно — квітка, що чахне, якщо її не поливають. Поливайте свою любов і будьте щасливі!

Джерело

Дата публікації: 27.04.2019 img Поділитися