Життєві історії Сім'я

Що більше грошей витрачаєш на кохану жінку, то більш успішним і багатшим стаєш

Жінка – не чоловік, задовольнятися малим їй важко…

«Чоловік повинен вкладати в свою жінку!» – ці слова я почула від одного дуже успішного чоловіка, який закликав інших чоловіків теж так робити.

А незабаром ще від одного: «Що більше грошей витрачаєш на кохану жінку, то більш успішним і багатшим стаєш!»

Про це говорять і багато давніх традицій. А чому так? Тому, що жінка – Богиня Процвітання, що більш щасливою буде вона відчувати себе у відносинах, то більш вдалим і успішнішним буде ставати її чоловік. З того, який вигляд має жінка, як вона одягнена, як говорить, можна багато чого зрозуміти й про її чоловіка…

Коханий чоловік не скупиться на подарунки і компліменти для дорогоцінної дружини, адже він знає: якщо жінка незадоволена – успіху йому досягти буде дуже складно, таку силу має психіка жінки. Але що краще він буде дбати про неї, що більше вона буде розквітати, то більше буде наповнена енергетично, а отже, зможе добрими думками про чоловіка притягувати до нього сприятливі обставини, потрібні зв’язки, ресурси, удачу і успіх …

Якщо чоловік не прагне піклуватися про свою жінку, не прагне брати відповідальність за забезпечення сім’ї, не прагне захистити її від роботи, в житті йому буде дуже важко, і морально і матеріально… Але як тільки він бере на себе роль єдиного годувальника і лідера, починає сім’ю свою і дружину забезпечувати, як йому буквально починає вести, удача починає слідувати за ним по п’ятах!

Жінка – не чоловік, задовольнятися малим їй важко… їй потрібен комфорт, їй потрібна краса, їй потрібні нові враження і емоції, і якщо чоловік здатний їй це дати – щасливішої, люблячої і вдячнішої жінки йому не знайти!

Ну і дівчата, звичайно, не повинні забувати про те, що вони – музи, натхненниці, не потребують, а дають, не чекають, а дарують, все приймають, терплячі, вірні і нескінченно вірять в силу і мудрість свого шляхетного лицаря!

Дата публікації: 27.04.2020 img Поділитися