Готувати цю крупу необхідно дуже обережно!
В рисі виявлено залишки миш’яку, вони там з’являються після промислової і польовий обробки. Всім відомі абсорбувальні властивості крупи, вона вбирає всі токсини, але не тільки в організмі. Він як губка вбирає в себе всі речовини з грунту, з поверхонь контейнерів та іншої тари, в якій зберігається. А ця тара і обробляється миш’яком – для захисту від гризунів. Чим шкідливий миш’як? Він викликає величезну кількість захворювань. Тому правильне приготування рису повинно бути направлено на позбавлення від шкідливої речовини.
Промивання
Насправді вимити всі шкідливі речовини досить просто – необхідно ретельно промивати крупу.
В ідеалі її промивають і замочують на ніч, але можна і обмежуватися семиразовим промиванням. Замочування дає більше переваг і тому, що час варіння скоротиться.
Правильні порції
Алгоритм ідеального варіння крупи починається з підбору правильних пропорцій рису і води – 1 до 5.
Замочити крупу перед сном, вранці ще раз виполоскати її до прозорості. Після обсушити і варити в пропорціях рису і води – одна частина до півтора.
Використовувати теплу воду з дрібкою солі
Після закипання, виставити мінімальний вогонь, закрити кришкою і чекати чверть години. Весь цей час кришку відкривати заборонено! Рис можна вимочувати в трохи підсоленій воді, це має сенс, якщо крупа має неприємних затхлий запах.
Цей спосіб приготування найбезпечніший і правильний, саме він дозволить вам отримати розсипчастий і дуже смачний рис, який не зашкодить здоров’ю.