10 чоловічих міфів-страшилок для знищення жіночої самооцінки

Ці міфи використовують найбільш слабкі чоловіки. Вони намагаються опустити жіночу самооцінку нижче плінтуса і таким чином отримати хоч трохи сексу і турботи. Не перебирайся, не шукай, краще замість цього догоджай мені. Дівчата, не попадіться на гачок.

1. Міф про армію одиноких баб

Чоловіків мало, а жінок багато – твердить весь чоловічий неліквід ще з повоєнних часів, ігноруючи всі цифри статистики. Просиш показати демографічні дані – тушуються, зливаються. А скринька відкривається просто – зменшення кількості чоловіків відбувається тільки після сорока років, а піку свого досягає до 80 років. Так що доречно говорити не про армію одиноких баб, а про армію одиноких бабусь. Що, погодьтеся, трохи різні речі. Що ж стосується жінок до 40 років, то їх в цілому менше, ніж чоловіків. А значить, це саме у нас з’являється привід зайвий раз повибирать.

2. Міф про чоловічу вередливість

Весь інтернет буквально затоплений нереальною кількістю не тільки анонімних дрочерів, але і гордих «ябневдулов». Що це за таємничий звір «ябневдул»? Найчастіше, це чоловік, знайомий з жіночим тілом тільки по глянцевим картинкам. Побачивши будь-яку жінку з плоті і крові, він починає смачно плюватися на її адресу. Однак насправді кожна жінка від 16 до 76 років вагою від 40 до 140 кг без проблем знайде вдувателя в той же вечір, якщо вміє користуватися соцмережами. Не вірите – створіть на сайті знайомств жіночу анкету.

3. Міф про страждання розпусниць

Чоловіки часто кажуть щось на кшталт «повії повинні страждати». Будь-яка жінка, яка втратила цноту, переходить для них в категорію «зіпсована». І якби ж то вони самі не здійснювали замах на таких жінок – свою голову ж не приставиш. Але вони ще використовують кількість партнерів як привід для образ та поганих пророцтв. А що ми бачимо на ділі? Головна розпусниця Америки Моніка Левінські прекрасно почуває себе на королівських скачках. Про що переживати, якщо навіть у неї все ок?

4. Міф про сильну жінку з котиком

Сильну і успішну жінку прийнято лякати самотністю поруч з котиком. Мовляв все є, а ліжко-то холодна. Відкрию вам страшну таємницю, у успішної і незаміжньою жінки не менше, а куди більше шансів добре провести вечір. Вона може дозволити собі мати гарний вигляд, відвідувати ресторани, курорти і СПА, де такі проблеми вирішуються самі собою. А в самому відчайдушному випадку чоловіка можна просто купити, такі пропозиції в інтернеті теж зустрічаються.

5. Міф про вік відчаю

Раніше в якості віку відчаю підсовували вікову межу «близько тридцяти». Ще два десятки років тому незаміжня тридцятирічна вже здавалася підозрілою. Зараз перше весілля часто грають якраз в тридцять, а то і в сорок років. А вже про повторні шлюби і говорити не доводиться. Куди приємніше вступати в шлюб зі своєю квартирою, ніж з голою сракою без трусів. Більш того, куди приємніше тримати в руках стратегічні козирі в шлюбі, ніж бути зобов’язаною чоловікові жебрачкою. А вікові дефекти легко нівелюються косметичними процедурами і основами правильного харчування. Однак найніжніші і ранимі натури все одно панікують.

6. Міф про жіночу вину

Один з найзагадковіших міфів, який чіпляє жінок протягом вже тисяч років – міф про жіночу вину. Жінка винна в появі коханки, в побоях, в зраді. Жінка винна в тому, що розпустилася, розтовстіла, пукнула в спальні, не втримала чоловіка. Жінка винна в поганому макіяжі та манікюрі, і проблеми в області трицепса. Причому вона сама постійно намагається стати краще, картаючи себе за недосконалість. Така наша бабська психологія. А чоловіки … Ну що тут говорити, чоловіки активно користуються.

7. Міф про розлучену з причепом

Міф, про який зламалося найбільше копій між чоловіками і жінками – це міф про розлучену з причепами. Чоловікам хотілося б бачити своїх колишніх нещасними і зламаними, що розтовстів і в засмальцьованому халаті, самотніми і нещасними. Однак реальність часто зовсім не відповідає тому, що вони бачать в мріях, і одні і ті ж дами граючи виходять заміж у другий, а то й втретє. Виходять заміж такі, які є, і з дітьми теж. А де інших візьмеш? Чоловіків і жінок же приблизно порівну. А серцю не накажеш.

8. Міф про олівці в склянці

Самі неліквідні і слабкі по чоловічій частині самці люблять поміркувати про стан жіночої піхви. Воно, нібито, після певної кількості партнерів втрачає свої чарівні властивості. Тому ось сиди вдома одна, і бійся. Деякі особливо обдаровані вважають, що піхву, як раму, можна просто «розхитати». Відсутності мінімальних знань по жіночої анатомії завершують картину. На ділі ж розмір піхви, як і прямої кишки або губ – величина вроджена. Незмінна хоч в борделі, хоч в монастирі.

9. Міф про стару діву

Чомусь деякі сучасні чоловіки, що живуть в мегаполісі з усіма його зручностями, до сих пір вважають, що жінка не може вижити одна. Вони так посилено втовкмачують жінкам про необхідність шлюбу для виживання в офісних джунглях, що жінки самі починаються в це вірити. Хоча полки давно прибиває спеціально найнятий майстер, права є у кожної другої, а важкі речі переміщують вантажники. Не дивлячись на те, що ніякої практичної необхідності в присутності чоловіка в будинку немає, і стара діва 21 століття це жінка, яка насолоджується своєю самотністю, чоловіки ще продовжують лякати когось відсутністю штампа в паспорті або постійного хахеля в ліжку.

10. Міф про склянку води

Якщо все 9 пунктів, зазначені вище, не змогли збентежити даму, в хід йде останній, фінальний аргумент. Міф про склянку води. Тобі не буде кому подати склянку води, ти помреш від інсульту, і твоє обличчя з’їсть кіт. Все це станеться, якщо ти не вишлеш інтимне фото прямо зараз. Одинокій старою ти згадаєш мене, прекрасного вікінга. А посилати інтимні фото буде вже нікому. Теорія, звичайно, хороша, але дозвольте, ми вже говорили про те, що чоловіки вмирають раніше. Так кому тут світить померти без склянки …

Розбивши чоловічі міфи-страшилки начисто, я втомлено знімаю обладунки. Придумають ж таке … Або щось з цього все-таки правда?

Автор: Morena Morana

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook