Як вилікувати алкоголізм без кодування

Деякі рослини мають унікальні властивості і дуже ефективні у боротьбі з алкоголізмом. У матеріалі – рецепти приготування і спосіб застосування.

Всі знають, що пияцтво – це порок, але як його іноді важко позбутися. І в цьому разі на допомогу нам знову прийде матінка-природа. Багатьом відомі трави, назви яких ми знаємо з дитинства і які є насправді диво-лікарями. Ні, вони, звісно, не кодують, а природним шляхом відбивають у людини потяг спілкуватися із „зеленим змієм”.

Приміром, можна приготувати збір з полину гіркого, золототисячника зонтичного і кмину повзучого – чебрецю (1:1:4). Столову ложку (без верху) цього збору залити склянкою води, кип’ятити на малому вогні 1-2 хвилини, настоювати півгодини, процідити й пити по одній треті склянки тричі на день за півгодини до їди.

Якщо після прийому настою в роті буде до знемоги гірко, то можна запити кількома ковтками води і заїсти чайною ложкою меду. Курс лікування – місяць. Протипоказаннями є: загострення захворювань печінки та нирок, недокрів’я, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, кардіосклероз, атеросклероз судин головного мозку, миготлива аритмія, захворювання щитовидної залози.

При хворій печінці чи нирках можна застосовувати інший засіб. Для цього потрібно заготовити плоди шипшини і березовий гриб чагу. Приготувати дві великі емальовані кружки з кришками.

В одну помістити склянку шипшини, в іншу – склянку чаги, налити по півлітра окропу, довести до кипіння (але не кип’ятити), настоювати годину і процідити. Потім відвари потрібно змішати й випити отриману кількість суміші протягом дня (пити за півгодини до їди).

Після кожного прийому засобу бажано чистити зуби чи полоскати рот водою (плоди шипшини роз’їдають зубну емаль). Ту саму порцію чаги можна настоювати чотири рази, а шипшини – двічі. Тривалість лікування – не менше ніж два місяці.

Цей засіб діє трохи слабше за збір з полину, золототисячника та кмину, але зате не тільки позбавляє тяги до спиртного, але й лікує печінку та нирки.

Якщо ж людина алкоголіком себе не вважає і лікуватися відповідно не хоче, то можна застосовувати ті трави, які відбивають бажання пити (копитень, кукіль, любисток) без його відома. Але увага! Для використання цих трав потрібні спеціальні знання, тому що вони містять отруйні речовини.

Отже, після їхнього застосування хворий певний час просто не зможе вживати спиртне. У цей період людина має нагоду вибратися з алкогольного чаду і перейти до здоровішого, а отже, цікавішого життя, ніж пиятика.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook