«Ми живемо у час понтів»: стаття, яка змусить змінити погляди на світ

Цінності не купиш за гроші!

Сьогодні все більше і більше людей одержимі уявним успіхом і збагаченням. Кожен хоче переплюнути іншого. Все нібито беруть участь в невидимих перегонах, де в результаті приз не дістається нікому. Люди замислюються про обгортку, зовсім упускаючи той момент, що покупець лише спочатку звертає увагу на упакування. Куди важливіше якість вмісту. А чому, власне кажучи, хтось взагалі повинен щось продавати? Ми ж не стодоларові купюри, щоб усім подобатися.

Ця стаття змусить вас змінити свої погляди на світ.

Ми живемо у час понтів… Батьки купляють дітям дорогі смартфони, які їм зовсім не потрібні. Так, пограти в ігри та повисіти у соцмережах. Менеджери середньої ланки при заробітній платі 15 тисяч їздять на авто за кілька мільйонів. Звичайні сільські «перці» пнуться зі шкіри, щоб зробити лакшері весілля – 500 гостей, вино рікою, вишукана їжа, святкування у фешенебельних ресторанах…

І це тільки заради того, щоб оцінили оточуючі, щоб бути не гіршими за інших.

Сучасне суспільство диктує певні правила: що потрібна мати кожна людина, щоб її вважали успішною. Та навіть якщо один школяр з цілого класу не має в кишені айфона – його вважатимуть невдахою. Офісні працівники мусять відпочивати не на дачі, а у Туреччині чи Єгипті, а бізнесмен повинен їздити на шикарному позашляховику – щоб відповідати статусу.

Проте це небезпечніше, ніж здається на перший погляд. Людина ганяється за статусними дрібницями, витрачаючи на це гроші, замість витрачати їх на власний розвиток. Ба більше, навіть кредити для цього оформляють. Самооцінка падає, орієнтуючись тільки на оточуючих. Головною метою стає показати себе кращим, ніж є насправді.

Для чого це робиться? Щоб продавати людям речі та послуги, які їм зовсім не потрібні – потрібно спочатку переконати їх у протилежному.

Єдиним виходом буде не піддаватись стадному інстинкту. Відстоювати свої уподобання, розвиватись самостійно – згодом ви зрозумієте, що за це вас почнуть поважати ще більше. Це змінить ваше мислення до правильного – мислення успішних людей. Нам тільки здається, що таких навколо багато, це тільки омана.

По-справжньому самодостатня людина через матеріальні речі ніколи не намагається досягти значущості, вона й так має її вдосталь. Вона завжди привітна з персоналом, не грубить людям, не хвалиться матеріальними речами. Успішна людина не вивищується над іншими, а прагне стати кращою версією себе – прагне до самовдосконалення та розвитку. Ви й самі не зчуєтесь, як все що ви б хотіли мати у вас буде, про це не становитиме для вас найбільшу цінність у житті. Бо цінності годі купити за гроші.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook