Сім'я Стосунки

Жіночі імена, які приносять нещастя

Ось які імена можуть зруйнувати життя своєї власниці…

Надія

Надії часто покладаються на долю, забуваючи про те, що вони самі ковалі свого щастя. Вони часто не можуть визначитися, в їхньому житті присутній хаос. Тому вони не можуть знайти сенс свого життя, і в основному проживають його даремно.

Людмила

Людмили завжди знаходяться в пошуку місця під сонцем. Вони буквально чіпляються за життя всіма руками і ногами. Крім того, вони складно переживають розставання з коханими. Вони не можуть відпускати минуле, і часто впадають в глибоку депресію.

Віра

Це ім’я забирає удачу, бо Всесвіт не вітає легковажність, якою володіють ці дівчата. Також у цього імені немає інших форм, а значить і захисту у них теж немає. Нумерологи радять вибирати повні жіночі імена, які можна скорочувати. Також в світі складно знайти щасливу Віру через те, що вони прямо-таки гинуть від самотності.

Ірина

У цьому імені переважає чоловіча енергетика. Тому Ірини по своїй натурі дуже самостійні. Але часом їм складно справлятися з усіма труднощами, які зустрічаються на їхньому шляху. В результаті вони можуть опустити руки і пуститися у всі тяжкі.

Олександра

Парні імена, які підходять як і чоловікам, так і жінкам, заважають прекрасній статі знаходити себе. Олександрі важко протистояти чоловічому началу в собі, тому вона дуже конфліктна і не може йти на поступки. Олександри часто вибирають замість сімейного життя кар’єру. Тому будувати з нею серйозні стосунки дуже складно.

Джерело

Дата публікації: 13.09.2021 img Поділитися