Сім'я Стосунки

Ідеальний чоловік в Зодіаку! Він – мрія кожної жінки

Представники тільки одного знаку зодіаку можуть бути ідеальними чоловіками. Хто це – читайте далі.

Хтось назве Тельця великим упертюхом, хтось скаже, що підопічний Венери – твердолобий бичок. Зірки не стануть сперечатися з людьми, які не в захваті від Тельців. А заглянуть в будинок до жінки, яка вибрала Тельця, і дізнаються, які ж якості роблять Тельця чудовим чоловіком.

Обгрунтованість

«Дорогий, прибий поличку», – кричить дружина. «Так, звичайно, один момент», – відповідає Телець. Минає рік, і він все-таки береться за цю непросту справу. Нехай він довго налаштовувався, зате поличка прослужить навіть правнукам. Що говорити – будинок зникне, а поличка залишиться. Ще б пак, адже стихія Тельця – Земля, тверда, міцна і непохитна.

Інтелект

Телець дуже розумний, і будь-яка жінка ніколи не занудьгує в суспільстві Тельця. Причому він не хизується своїм розумом, а спокійно (ну може іноді – нервово) пояснює дружині закони світобудови або доводить теорему Піфагора. А що ще потрібно, щоб сімейний човен не розбився об побут? Телець не стане відмовчуватися від питань «ти мене любиш?» або «ти де?». Він відповість чітко і зрозуміло, щоб більше не турбували по таких дрібницях.

Вірність

Вітаємо – Телець ніколи не піде наліво. Телець – охайний хлопець і до сім’ї ставиться серйозно. Він вибрав вас, значить, буде любити і поважати свою дружину – це навіть не обговорюється. Поспівчувайте сусідкам, які будують вашому Тельцю очими кліпати – їм нічого не світить.

Ідеальний коханець

Так, скромний Телець такий – він залицявся до вас цілий рік, але це не означає, що він не знає, як роблять дітей. Знає і зараз вам це доведе. А зірки віддаляються, щоб не заважати молодятам. Телець може сказати спасибі своїй планеті-покровительці – Венера наділила його потрібними якостями. А чоловік незабаром відправиться за повзунками і колясками – він стане супер-татом, і ви зможете пишатися таким чоловіком.

Розумна економія

Ні, Телець зовсім не жадібний. Він ніколи не забуде про подарунок на день народження коханій жінці. І не стане вручати вам одну троянду – якщо вже букет, то величезний, якщо прикраси, то з дорогоцінних каменів. Ну а якщо Тельцю доведеться робити закупівлю продуктів для сім’ї, він не скупить дешеві напівфабрикати, а набере корисних речей – якщо що, ви ж умієте робити пельмені?

Чоловік-Телець – що може бути краще? Дружина Тельця – щаслива й усміхнена жінка. Вона буде відчувати себе, як за кам’яною стіною. Фортеця, яку побудує для подружжя підопічний Венери, здасться найбільш затишним і комфортним палацом на світі.

Дата публікації: 13.10.2020 img Поділитися