Сім'я Стосунки

Ці знаки Зодіаку все життя живуть лише для себе! Справжні егоїсти!

В астрології є категорія знаків Зодіаку, які переважно схильні своє життя прожити тільки для себе. Ось які це знаки…

Існує думка, що ми приходимо у цей світ, щоб розділити своє життя з іншими людьми. Такий людський шлях. Однак не всі так думають. Є люди, які вважають життя подарунком і не збираються ним ділитися, приносити себе в жертву тим, хто має своє.

Їх називають егоїстами, егоцентристами, одиночками. Але це право кожного, тим більше, що не все залежить від виховання та рівня усвідомленості.

Тельці

Тельці, як то кажуть, вміють жити. Вони твердо стоять на ногах, далекоглядні та вміють відокремлювати особисте від загального. Щоправда, суспільство завжди щось винне Тельцям. Ні, вони не клянчать і не випрошують, а йдуть і відбирають те, чого не вистачає для особистого щастя. А ось ділитися Тельці ні з ким не збираються. Нехай кожен відросте «роги та копита» і прориє свою дорогу до раю. Телець не заважатиме, але й не допоможе. Він зайнятий своїм життям.

Чи варто засуджувати Тельця? Міркує він чудово: егоїзм – не тоді, коли живеш так, як хочеться тобі, а коли інші повинні думати і жити так, як хочеш ти. Телець насолоджується своїм життям без огляду на інших, без почуття провини та зобов’язань, але не можна сказати, що таку позицію він вітає у своєму оточенні. Тельцю можна і потрібно жити тільки для себе, а решті краще жити для Тельця, його комфорту і щастя.

Близнюки

Близнюки – двоякий знак, тому й життя у нього два. Одне для себе, а інше… теж для себе, але в такій подачі, щоб не бути, а здаватися альтруїстом. Близнюки дуже люблять перебувати в центрі уваги, мати статус героя. Тому їх часто можна зустріти біля джерел благодійних організацій, серед публічних волонтерів чи активістів руху за мир у всьому світі. Близнюки дуже трепетно ​​охороняють свій егоїзм від сторонніх очей, маскуючи його під широку душу, співучасть та співчуття.

Однак не варто вірити в безкорисливість Близнюків. Насамперед, вони роблять «благодійність» для себе. Ним він має бажання виправдатися у власних очах, заховати від своєї совісті зацикленість на собі. Близнюки соромляться визнавати, що живуть для власного задоволення. Їх тягне громадська думка, яка, докопавшись до правди, зіпсує бездоганну репутацію. Вона хоч і картковий будиночок, але його Близнюки будували все життя … з ілюзій.

Скорпіони

Скорпіони, на відміну від Близнюків, не приховують свій егоїзм і відкрито заявляють всьому світу, що живуть виключно для себе і в ім’я себе. Скорпіон був створений егоїстом. Віннароджується один, вмирає один і життя проживає на самоті, навіть якщо його оточує натовп родичів та близьких. Думати, що ти не самотній, і чекати від інших людей у ​​подарунок на їхнє життя, перев’язане червоним бантом – ось головна ілюзія та несусвітня дурість. Бог роздає життя порівну – кожному своє. Ось і треба прожити, не перетворюючи його на жертву, і не вимагаючи жертв від інших.

Звичайно, Скорпіони також люди, і іноді відхиляються від своїх ідеалів. Звісно, ​​на бік альтруїзму. Їм ближчий егоцентризм. Чимало зустрічається серед представників Скорпіонів тих, хто, загравшись у властиве знаку лідерство, зазіхає на життєвий час та простір оточуючих. Скорпіон не вимагатиме ділитися з ним своїм життям від тих, хто знає ціну. Але із задоволенням відтягає ласий шматок часу, сил і ресурсів у тих, хто не знає, як ними розпорядитися і живе безцільно та безглуздо.

Леви

Кому присвячувати життя, як не самому собі? І не лише своє! І не лише присвячувати! А дарувати, віддавати, укладати зручним килимком до ніг царя всіх царів. Так вважає Лев, коли йдеться про його бачення власного життя. Світ повинен крутитися навколо нього! Люди апріорі повинні визнавати його владу, чарівність та велич. Він народився таким і доводити, що заслуговує на безумовне визнання і любов не збирається.

Своє оточення Лев ділить на тих, хто живе його життям і тих, хто безсовісний егоїст, який сміє взяти право на власне життя. Звичайно, останні – вороги, але й перші не друзі. Швидше, прислуга. Поблажливість до них Лев називатиме любов’ю, турботою та увагою. І він справді виявлятиме цей «сурогат» по відношенню до людей. Про них доведеться дбати, як піклуються про речі, які роблять життя комфортним та приємним.

Овни

Овни думають тільки про себе, але не варто їх звинувачувати у бездушності та егоїзмі. Це радше добре, ніж погано. Овни так зайняті собою та своїм життям, що у них просто не залишається часу на когось іншого. Відповідно, якщо вони не поспішають за допомогою та участю, то й пакостити теж не будуть. Їхнє життя надто безцінне, щоб витрачати його на когось іншого. Допомагати мають філантропи – вони бачать у цьому сенс свого життя. Шкодити оточуючим? Ця справа теж має любителів.

Овнам ніколи. Вони дуже динамічні та енергійні. Їм у житті потрібно скільки всього встигнути випробувати, що хоч би його вистачило на себе коханого. У решти є по такому ж життю. Якщо кожен почне займатися виключно собою, своїми інтересами та розвитком, йому не буде коли лізти в «чужий монастир» і наводити там порядок. Коли власне існування стає порожнім, безглуздим, тоді люди прагнуть заграбастати чуже життя, змусити когось наповнювати себе змістом.

Водолії

Водолії бувають до непристойності самозакоханими. Вони примудряються зібрати в собі всі комплекси, почуття провини та неповноцінності, будь-яку згадку про які вважають проявом нелюбові та зазіханням. На жаль, конфлікти зі світом відбуваються так часто, що Водолії те й роблять, що захищаються, відстоюють своє право на неповноцінність, до якої скочуються, якщо не бажають прощатися зі своїми деструктивними рисами характеру.

У цій війні, яку Водолій, швидше за все, розв’язує не із зовнішнім світом, а з самим собою, він живе всі свої дні. На жаль, витрачаючи безцінний час на боротьбу з вітряками, Водолій упускає головне – саме життя. Воно наповнено різнокольоровими фарбами, включаючи сірі, темні, бляклі, але в цьому його краса. Зациклитися на такому бутті – ще можна пробачити. А ось пропустити його повз – все одно, що померти за життя.

Джерело

Дата публікації: 04.11.2021 img Поділитися