Здоров'я та краса Краса

Замість половини гардеробу – парео. 9 способів зав’язування. Вам обов’язково сподобається!

Не любите їхати на відпочинок з важкою валізою? Просто візьміть з собою улюблений купальник і парео. Лише один шарф може замінити половину гардеробу! Ми підкажемо, як красиво зав’язувати парео, щоб завжди мати ефектний вигляд.

Парео можна перетворити на розкішну довгу сукню, яка ефектно розвиватиметься на вітрі. У такому вбранні ви матимете неперевершений вигляд. А ще воно ідеально підходить для пляжної фотосесії.

Зав’язане на бедрах парео – один з найпопулярніших варіантів.  Такий спосіб зав’язування робить образ максимально жіночним, підкреслює бедра і водночас приховує їх, якщо вони надміру округлі.

У сарафані з парео можна сміливо йти у прибережне кафе, магазин або й навіть до готелю або домівки, де ви зупинилися на час відпочинку. Ніхто й не здогадається, що ви щойно вийшли з води.

Коротка спідниця з парео – чудовий варіант для тих, хто має невеликий шарф, але хоче прикрити бедра або “підсмажені” на сонці сідниці. Не забудьте повернути спідницю таким чином, аби спокусливо демонструвати одну ніжку.

Тога – традиційне вбрання древніх римлян, яке обвиває тіло і лягає через одне плече. Таким способом можна оригінально зав’язати і парео. Асиметрія вдало підкреслить вашу фігуру.

Мінісукня з парео – це просто і вишукано водночас. Таке вбрання залишає плечі відкритими. Тому ви будете мати красиву засмагу у зоні декольте без зайвих білих смужок від одягу.

Шорти або мініспідниця плюс парео – вдале літнє поєднання. Адже шарф дуже просто перетворити на легку повітряну блузу.

Із парео можна зробити навіть весільну сукню. Якщо ви хочете зробити оригінальне свято на березі озера або моря – візьміть цю іде на замітку.

Дата публікації: 03.07.2020 img Поділитися