Здоров'я та краса Народна медицина

Є в кожному домі! Продукти, які ідеально очищають кров!

Їжте ці овочі та фрукти і забудьте про хвороби! Результат вас здивує!

Токсини, мікроби і важкі метали мають властивість накопичуватися і руйнувати організм зсередини. У сучасному світі людський організм вже не в змозі самотужки впоратися з негативним впливом навколишнього середовища.

Однак допомагати йому варто не тільки лікарськими препаратами, адже існує чимало інших, набагато більш корисних прийомів, які повинен знати кожен українець.

Ці продукти є у кожному домі. Вони чудово очищають кров.

Морква

Наприклад, морква має цілий комплекс корисних вітамінів. В цьому овочі містяться вітаміни А, B, C і К. Також у моркві є важливий для організму білок глутатіон, який добре чистить печінку, допомагає організму позбавитися від токсинів. Таким чином очищається кров і нормалізується робота нирок.

Яблука

Також сприяють очищенню крові і яблука. У своєму складі вони містять пектин, який здатний виводити важкі метали і холестерин, що накопичилися в крові, сприяючи таким чином її очищення.

Гарбуз

Не менш корисним є і гарбуз. Він містить безліч антиоксидантів, які сприяють поліпшенню травлення, виведенню з крові токсинів, зниження кров’яного тиску і навіть ваги.

Часник

У складі часнику міститься сірка, яка також сприяє виведенню з організму токсинів і чудово очищає від усього непотрібного. Крім того, варто нагадати про протимікробні властивості часнику, які знищують грибки, віруси і допомагають в профілактиці захворювань.

Всі ці корисні властивості продуктів харчування були відкриті ще нашими предками. Уже пізніше вчені лише підтвердили цей факт. Тому не ігноруйте багатовікові традиції оздоровлення, тим паче, що ці продукти доступні кожному.

Дата публікації: 12.01.2020 img Поділитися