Здоров'я та краса Сам собі лікар

Який горіх дуже корисний для жіночого здоров’я

Те, що горіхи обов’язково повинні бути в раціоні, знають всі, оскільки цей продукт має ряд вітамінів і корисних мікроелементів. А чи чули ви про такий горіх, як макадамія? Експерти особливо рекомендують його жінкам.

Відзначається, що горіх макадамія зростає в Австралії й багатий на кальцій, фосфор, мідь, ненасичені жирні кислоти, цинк, клітковину, вітаміни В, Е і РР, які потрібні організму для підтримки здоров’я.

За словами експертів, вживання цих горіхів допомагає нормалізувати роботу нервової системи, зміцнює імунітет, поліпшує пам’ять, зір, а також метаболізм.

Макадамія буде особливо корисний для дівчат, у яких є проблеми з волоссям, оскільки містить багато корисних жирів, які зміцнюють волосся зсередини. В результаті воно виходить еластичним та красивим.

Крім цього, австралійські горіхи покращують роботу серцево-судинної системи, позбавляють від мігрені, авітамінозу і простудних захворювань. Також продукт має антиоксидантні властивості й омолоджуючий ефект, тому часто стає важливим компонентом масок для обличчя.

При цьому, лікарі кажуть, що алергікам і годуючим мамам з обережністю потрібно вживати макадамію, а людям, у яких гостра фаза захворювань шлунка або кишківник, вони зовсім протипоказані.

Дата публікації: 12.10.2021 img Поділитися