Якщо чоловік не поважає свою жінку, його видають ці 7 фраз!

Без поваги решта втрачає сенс… Звичайно, одна з цих фраз сама по собі може нічого не означати, але якщо чоловік вимовляє 3-5 з них і досить часто, то варто задуматися, чи все у вас у порядку із стосунками?

1. Я гроші для сім’ї заробляю, а ти?

Мовляв, внесок маленький чи безглуздий. Начебто переставити меблі, змінити фіранки і помити підлогу. Ну а з дітьми посидіти взагалі нісенітниця.

По собі знаю, що навіть я так зрідка думав у моменти конфліктів, і це дуже неприємна думка. Така думка принижує жінку, ніби поруч із вами не людина, а марна істота.

2. Баби істоти нерозумні

Спроба принизити жінку і показати, що вона нічого не розуміє. Але вже давно доведено, що мозок жінки і чоловіка не відрізняються, і розумних жінок не менше, ніж чоловіків. Але можна цей інтелект направити те, щоб допомогти чи підтримати партнера.

3. Не потрібний нам ремонт/відпустка/нові меблі

Класичне знецінення чужих бажань — нам нічого не треба. Зазвичай так кажуть чоловіки, які не хочуть трудитися заради покращення побуту та загального комфорту вдома.

4. Знову твої дурні емоції

Коли жінка незадоволена чимось, наприклад, засмучується, що ви нікуди не ходите, або боїться за дитину, або сердиться на те, що ви не туди поставили стілець, вам здається, що її емоції лише заважають вашим стосункам.

Все ж тільки добре було, а тут знову в неї істерика через дрібниці. Але в нас бувають такі самі спалахи агресії або роздратування з «дрібницьких» для жінки речей — наприклад, коли ми хочемо побути одні, подивитися телевізор/ютуб, нас відволікають. Або, коли ми хочемо піти поколупатися в машині, а дружина бурчить («знову ти зі своєю машиною возишся»). Для неї це нісенітниця, а для нас важливо. Так може, простіше поважати емоції та бажання один одного?

5. Сама винна, вивела мене з себе

Одна з найсумніших фраз, які може сказати чоловік. Чому? Тому що це перекладання відповідальності за свої почуття. «Я злюсь, і в цьому вона винна!». Так кажуть діти, які не хочуть чи не вміють визнавати, що їхні емоції — це лише їхні емоції. До речі, часто так кажуть чоловіки, які били жінок. Це вже дно.

6. Усі жінки маніпуляторки

Як правило, чоловіки говорять це з гіркотою, мовляв, ми наївні такі, а нас навколо пальця обводять. Але чомусь у бізнесі чи на роботі ніхто (ну чи майже ніхто) постійно не дурить. Значить, самі хотіли так. А взагалі з наукової точки зору абсолютно вся мова людини, на 100% – маніпуляції. Будь-які слова потрібні для того, щоб ви робили те, що вам потрібно. І жінки, і чоловіки постійно щось хочуть один від одного, не домовляють, бояться сказати прямо і т.д.

7. Не подобається? Шукай іншого

Ця фраза означає, що чоловік не збирається змінюватися. І якщо він не потрібен такій жінці — нехай іде. Як правило, це кінець, тому що чоловік вже не хоче турбуватися про дружину/дівчину і втомився від неї, тому йому все одно. Піде — так піде.

Хочете утримати партнера? Потрібно відповідати. Не хочете? Значить, партнер вам не потрібен. Дивіться правді у вічі.

За матеріалами

Поради від розлучених жінок, для тих, хто хоче зберегти шлюб

Усього одне запитання щодня, яке врятує ваш шлюб

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook