Поради від розлучених жінок, для тих, хто хоче зберегти шлюб

Ваш шлюб розвалюється? Доки все не зіпсувалося остаточно, прочитайте поради, які розлучена жінка дала одруженій.

1. Знайдіть плюси

Замість того, аби шукати недоліки у коханому, зверніть увагу на сильні сторони. Доки ви будете критикувати його мінуси, хтось може закохатися у його плюси. І йому це сподобається.

2. Ліки від холоду – секс

Займайтеся сексом. Часто. Пристрасно. Ніби вперше і востаннє. Навіть, якщо вам це не подобається. Секс – це бальзам, який здатен залікувати всі рани. Запам’ятайте, аби стати ближчою до чоловіка, достатньо лише пригорнутися до нього голою.

3. Радьтеся

Не знаєте, як правильно вчинити? Попросіть поради у старшої та досвідченішої подруги. Всі жінки різні, а от психологія чоловіків схожа. Не бажаєте робити так, як порадила мати чи бабуся, адже це боляче вдарить по вашій гордості? Запитайте, як вчинила б та, яка нещодавно розлучилася.

4. Звільніть поле його простору

Дозвольте йому хоч іноді жити власним життя, інакше, коли постане вибір: ви чи незалежність, він обере друге. Нехай зустрічається з друзями, ходить на рибалку, грає у футбол. Ваше завдання зробити все для того, аби після таких занять йому хотілося повернутися додому.

5. Ви можете лише підштовхнути його до змін

Ще жодній жінці не вдалося змінити чоловіка. Проте, є дами, заради яких джентльмени самі прагнули стати кращими. Замість того, щоб пиляти коханого через те, що він не помив за собою тарілки, наступного разу скажіть, як для вас важлива його допомога.

6. Чоловіки також люблять компліменти

Жалієтесь, бо коханий рідко говорить вам, яка ви чарівна? А самі коли востаннє лестили йому компліментами? Ви отримуєте рівно стільки, скільки віддаєте! Відтак, не забувайте нагадувати коханому, який він важливий для вас і як з ним добре.

7. Не сприймайте ваш шлюб, як належне

Те, що чоловік вибрав вас із десятка інших не повинно стати чимось звичайним. Не забувайте про те, що саме з вами він вирішив розділити життя. А це вже варте подяки. Окрім того, вас також не тягнули під вінець силою. Отже, коли виникнуть неприємності, які можуть нашкодити шлюбу, задумайтесь про те, що ви не просто так обрали один одного.

8. Смійтеся

Для чоловіків важливо, щоб кохана жінка сміялася з його жартів. Тому посміхайтеся, навіть коли не розумієте, чому цей анекдот подобається вашому супутникові. Можливо, саме сміх врятує шлюб.

9. Ховайте емоції

Вам щось не подобається? Ви розсердились? Збентежені? Зачекайте хоча б 10 хвилин, перш ніж скинути шквал емоцій на коханого. Не починайте суперечку згарячу.

10. Любіть його так, як він хоче

Як ви вимірюєте любов? Подарунки, компліменти, поцілунки? А він бачить ваше кохання у затишному домі, вихованих дітях та хорошому сексі. Ти нагодуєш його смачною вечерею, – він засипле тебе увагою.

11. Стежте за собою

Вважаєте, що після весілля можна ходити з не помитою головою та неголеними ногами? Звичайно можна! Однак, довго він так не витримає. Аби дієта була солодшою, а вправи у спортзалі результативнішими, уявіть, що партнер покинув вас.

12. Не порівнюйте

Ваш чоловік повинен бути єдиним для вас. Не слід порівнювати його з іншими. Доки ви ставитимете у приклад сусіда, сподіваючись, що зміните його поведінку, він думатиме, що ви охолонули до нього.

13. Не ховайте від нього секретів

Діліться з коханим таємницями. Тоді він відчуватиме вашу довіру. І не бійтеся розповідати йому секрети. Чоловіки, на відміну від жінок вміють берегти таємниці.

14. Не змушуйте його ревнувати

Не здружуйтесь з іншим чоловіком. Мало того, що ваш коханий сприйматиме його, як конкурента, та ще й почне сумніватися у вашій вірності. Ревнощі ще не врятували жодної сім’ї.

15. Він не піде просто так, буде вагома причина

Чоловіки не зраджують та не йдуть просто так. Вони довго терплять усі незручності. Скористайтеся цим. Доки він чекатиме, змінюйте життя на краще.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook