Сім'я Стосунки

Велика любов приходить тільки після великої помилки

Перед тим, як знову стати цілим, потрібно розбитися.

Дуже часто нашу долю визначають помилки. Найгірше: будувати повітряні замки та покладати великі надії на людину, яка потім не оправдовує наші очікування. Наше серце зазнає болю, який часто унеможливлює розвиток стосунків. 

Нам не потрібно дивитися на життя через рожеві окуляри. 

Помилок в житті не трапляється. Це доленосні ситуації, які вирішують подальший хід подій. Проблеми в стосунках допомагають зрозуміти, любиш ти цю людину насправді чи ні. Буває і така любов, яку ми хочемо повернути. Але це не змінює того, що вона одного разу розбила нам серце….

Саме така фатальна помилка може призвести до того, що ми зрозуміємо, хто Любов всього нашого життя. Такою помилкою є відносини, які навчають нас цінувати в людині чесність та хороше ставлення, повагу. Це відносини, які ми і не повинні були починати, або хоча б повинні були піти набагато раніше.

Перед кожною людиною рано чи пізно виникає питання, залишатися у відносинах чи піти. В цей момент у нас відбувається боротьба характерів та ідеалів. Поступити власним принципам та іти на компроміс чи відстоювати власні інтереси і залишитися ні з чим. 

Помилкові стосунки розбивають нашу душу на шматки ти кидають виклик нашим уявленням про кохання. 

Це той стан, коли ми знаємо, що можемо подарувати комусь свою любов, але також можемо піти з високо піднятою головою і впевненістю, що ми знайдемо когось достойнішого.

Після такого хворобливого розриву ми більше цінуємо нові стосунки. Ми плекаємо цю любов, щоб знову не отримати такого болю.

І тоді ми зрозуміємо, що найбільша помилка в нашому житті стала дороговказною зіркою до найбільшої Любові нашому житті.

Джерело

Дата публікації: 06.02.2020 img Поділитися