Для прикладу приводимо перелік таких досить популярних екземплярів, які можна висаджувати восени.
Соняшник декоративний
Ця рослина отримала свою перевагу через невибагливість при вирощуванні та велику кількість сортів. Існують карликові та гігантські екземпляри, які ростуть до п’яти метрів заввишки, з дуже великою чи дрібною квіткою та дивовижною палітрою кольорів. Восени садять соняшник в теплих регіонах країни, де зима м’яка та сніжна. Ґрунт для посіву насіння соняшнику повинен бути легким, пухким та поживним.
Айстра
Посіяне восени насіння айстр, навесні дуже рано проросте. Однак, сортові айстри висівати не варто, оскільки цей сорт любить тепло й не переносить морозів. Клумба має розміщатися на сонячному місці, з пухким ґрунтом та нейтральною кислотністю.
Календула
Це невибаглива в догляді лікарська рослина, яка добре переносить холодну погоду, а весною дуже рано сходить. Росте майже на всіх ґрунтах.
Чорнобривці
Ця рослина також любить тепло й її бажано висівати тільки в місцевостях з м’якими та сніжними зимами, бо при недостатньо теплій погоді й підвищеній вологості, насіння не проросте.
Лаватера
Лаватера або дика троянда – це невибаглива рослина, яка прикрасить будь-яку клумбу. Посаджене під зиму насіння лаватери, після краще замульчувати. Рослину краще сіяти на добре освітленій клумбі з пухкою землею.
Шток-троянда
Її ще називають мальвою, з німецької мови її переводять як «палиця з трояндами». Насіння цієї рослини висівають в жовтні. Це має бути добре освітлена сонцем ділянка, яка захищена від вітру. Так, як рослина росте масивною та високою, їй потрібна буде міцна опора.