Дім Садиба

Як вивести з одягу жирні плями

Масні плями на одязі завжди завдають багато незручностей людині. Пропонуємо ознайомитися з кількома способами як швидко виправити цю неприємність.

Найпростішим способом вважається похід до хімчистки, але є досить прості та ефективні методи, якими можна скористатися вдома.

Мийний засіб з содою

Ретельно змішайте мийний засіб та соду й нанесіть поверх жирної плями використовуючи щітку.

Гліцерин

Нанесіть гліцерин поверх плями та витримайте декілька хвилин. Протріть забруднену ділянку. Цей засіб доволі ефективний, навіть у боротьбі із застарілими плямами.

Аміак

Змішайте аміак з водою та занурте в цей розчини ватний диск. Протріть пляму та накрийте її клаптиком бавовняної тканини й попрасуйте зверху праскою. Увесь бруд перейде на тканину. Такий метод допомагає у боротьбі із забрудненнями будь-якої складності.

Господарське мило 72%

Намочіть пляму водою та намильте її милом, а потім залиште на 12 годин. Після цього виперіть пральним порошком. Цей спосіб дуже ефективний при видаленні масних, щойно поставлених плям.

Кухонна сіль

Засипте масну пляму сіллю, ретельно потріть та струсіть. Потрібно повторити цей спосіб в тому випадку, якщо бруд не зник. Пам’ятайте, що цей спосіб підійде лише для свіжих масних плям.

Крейда

Подрібніть крейду та ретельно засипте нею масну пляму. Витримайте декілька хвилин та струсіть, а одяг виперіть в пральній машині. Метод підійде для натуральних тканин.

Зубний порошок, сода та дитяча присипка

Змішайте зубний порошок, соду та дитячу присипку й посипте поверх масних плям на одязі. Потім покладіть аркуш паперу, попрасуйте праскою, притисніть чимось важким та залиште на добу, а потім виперіть в пральній машинці. Метод допомагає у боротьбі із забрудненнями вовняних матеріалів.

Кока-кола

Ретельно намочіть масну пляму кока-колою та залиште на 5 годин. Після чого виперіть в пральній машинці з порошком.

Бензин

Намочіть ватний диск в бензині та підкладіть під масну пляму, а поверх накрийте чистим ватним диском. Потримайте декілька хвилин, потім сполосніть та виперіть одяг в пральній машинці з порошком.

Дата публікації: 11.01.2021 img Поділитися