Яка повинна бути ідеальна вага у жінки

Чому не варто скидати кілограми, яка вага є зайвою та як визначити свою ідеальну вагу, пояснює експерт зі схуднення.
“На своїх сторінках у соціальних мережах я запустив освітню програму з боротьби проти локального жироспалювання –  розповідає у своєму блозі тренер, експерт зі схуднення Віктор Мандзяк. – І, враховуючи різке зменшення кількості повідомлень в приват на кшталт: “Покажіть ефективну вправу для внутрішньої ноги”, “Як накачати живіт?”, є певні успіхи. Але є ще одна біда. Кожна жінка, в не залежності від маси тіла, хоче бути легшою (менше важити)”.
Дорогі мої, я би ще вас зрозумів, якби цього вимагав соціум. Наприклад, в Китаї аж до початку 20 віку еталоном жіночої краси вважалась коротка стопа. Батьки, дбаючи про те, аби донька вдало вийшла заміж, змалку стопи бідної дівчинки міцно зв’язували цупкою матерією, що деформувало її, буквально роблячи дівчину калікою. А те, що така “дівка на виданні” не була здатна до пересування без сторонньої допомоги, робило її дуже привабливою в очах чоловіків, і свідчило про високий соціальний статус.
Дорогі мої “кілограмоскидувачки”, спитайте себе, що зміниться у вашому житті, якщо маса вашого тіла зменшиться? Навіщо це вам? Може, ви прагнете літати (50 кг легше підняти в повітря, ніж 60)?
Один з класичних діалогів наших кураторів з підопічною:
– Думаю, зі схудненням вже варто завершувати. Ви молодець, добре потрудились. Переходимо до стабілізації.
– Ні, я б ще хотіла скинути 3 кг.
– Скажіть, що вас не влаштовує у вашій фігурі?
– Хочу важити 52 кг
– Стоп! Давайте на хвилину забудемо про кілограми. Їх нема, не існує…
  • Ми не скидаємо ніякі бісові кілограми! Якщо ж ви хочете бути здоровою та красунею, забудьте про скидання кілограмів!

Як зайва вага залежить від генетики, – пояснює експерт

Чому не варто гнатися за “ідеальною вагою”?

Маса тіла зменшується в основному за рахунок двох тканин: жир і м’язи. Коли ви “скидаєте кілограми”, а еталоном такого процесу в народі вважається “-20 за місяць”, у великій кількості горять мускули (мускули – основний винуватець ефектної фігури). Людина з пухкенького, милого (пишу, «милого», щоб бодіпозітівщіки не злились) хом’ячка перетворюється в ковану вішалку.
Увага! М’язи палити не можна: це здоров’я і гарна фігура. Палити треба жир, якщо, звісно, є зайвий.
Якщо ви все зробите як книжка пише, жиру в тілі стане менше, а маса тіла може навіть збільшитись. Шикарне видовище, від якого мліють чоловіки!
Звісно, якщо ви важите під центнер, то маса вашого тіла буде зменшуватись, адже жиру у вашому тілі дуже багато. Але я хочу, аби ви вловили суть – ми не скидаємо ніякі кілограми, ми спалюємо жир, розвиваючи опорно-руховий апарат та фізичні якості.
Во істину, розумний homo не “скидає кілограми” він спалює жир, зберігаючи, а то й примножуючи м’язи.
Ми не скидаємо кілограми, хай їм грець! Ми С П А Л Ю Є М О  Ж И Р!!!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook