Здоров'я та краса Сам собі лікар

Енурез вилікує риб’яче око

Багатьом мамам не з розповідей відомо, що то за проблема – нічний енурез у дитини. У народній медицині є чимало рецептів, аби позбутися цієї неприємності.

Багатьом мамам не з розповідей відомо, що то за проблема – нічний енурез у дитини. «То не я, то мишка приходила і постіль намочила…» – ніяковіючи, лепече малеча. Але коли та «мишка» приходить мало не щоночі, пора бити на сполох. У малюка – проблема.

У народній медицині є чимало рецептів, аби позбутися цієї неприємності раз і назавжди. Про один із них розповідає дійсний член Асоціації народної медицини, фітотерапевт міжнародної категорії, провізор вищої категорії Парасковія АНТОНЮК:

– Цей спосіб, на перший погляд, може видатися трохи дивним. Але він ну дуже дієвий! Для того щоб вилікувати енурез у дитини, потрібно зі свіжої живої рибини вийняти …око, вставити його в цукерку (так, аби не було видно й малюк не здогадався, що там усередині) і дати ту цукерку з’їсти. Бажано, щоб малеча ковтнула її одразу, не розжовуючи. Стане однієї такої «пігулки», щоб ваше чадо більше не «підмочувало репутації».

Дата публікації: 30.04.2017 img Поділитися