Від недуг врятує характер

У того, хто всіх критикує, може розвинутися артрит. Гнів провокує недуги, через які організм згорає. Образа пожирає тіло, призводить до утворення пухлин.

Здоров’я – природний дар. Природний тому, що здорова людина життєрадісна, не відчуває віку, хай скільки їй років за паспортом. Тож якщо ми хочемо жити радісно, такими мають бути й наші думки. Бо як гукнеш, так і відгукнеться…

Щоб назавше позбутися якоїсь недуги, мусимо передусім позбутися її психологічної причини. Прискіпливість, гнів, образа, самозвинувачення руйнують наш організм. Скажімо, у того, хто всіх критикує, може розвинутися артрит. Гнів провокує недуги, через які організм закипає, згорає. Образа розкладає, пожирає тіло, призводить до утворення пухлин.

Почуття провини змушує шукати покарання для себе і зумовлює біль. Наше тіло – віддзеркалення наших переконань. Воно весь час розмовляє з нами, треба лишень знайти час і прислухатися до нього. Кожна клітиночка тіла реагує на наші думки й слова.

ГОЛОВА символізує нас самих. Це те, що ми показуємо світові.
Головні болі настають тоді, коли людина почувається неповноцінною. Тож коли заболить голова, подумки запитайте в себе, у чому ви почуваєтеся приниженими і чому. Простіть собі, нехай це відчуття піде, відтак ваш головний біль щезне сам собою.

ВОЛОССЯ – це сила.
Коли нам дуже страшно, ми створюємо такий собі залізний ремінь, що зазвичай починається в плечових м’язах, а потім іде до голови, іноді – до очей. Волосся ж росте із волосяних мішечків. Коли людина напружує грудну клітку, ці мішечки автоматично закриваються, волосся починає відмирати й випадати. Коли напруження триває постійно і череп не розслаблений, волосся перестає рости взагалі. Результат – облисіння, «декольте» на голові.

ВУХА – то наша здатність чути і слухати.
Проблеми з вухами можуть бути пов’язані з тим, що людина відмовляється когось чути. Біль у вухах – це приклад найбільшого роздратування тим, що ви чуєте. Чому діти часто скаржаться, що болять вушка? Бо їм доводиться вислуховувати те, чого вони аж ніяк не хочуть чути. Коли ж малечі висловлювати свій гнів заборонено, це призводить до болю у вухах. А глухота – це результат тривалого небажання слухати будь-кого.

ОЧІ дають змогу бачити.
Коли в людини проблеми з очима, це означає, що вона відмовляється будь-що бачити в собі чи у своєму житті. Якщо дитина змушена носити окуляри, це сигналізує про те, що в неї вдома щось негаразд. Вона в прямому значенні відмовляється на щось дивитися. Коли малеча не може змінити якусь ситуацію, вона буквально розсіює зір…

ШИЯ – це здатність до гнучкості мислення, здатність подивитися на питання з іншого боку і зрозуміти позицію іншої людини.
Коли хтось має проблеми із шиєю, це означає тільки одне: така людина впирається й відмовляється бути більш гнучкою.

ГОРЛО виявляє здатність постояти за себе, попросити те, чого ми хочемо.
Хворе горло – це завжди роздарування, а в супроводі застуди – це ще й збентеження. Ларингіт означає те, що людина така зла, аж не може говорити. Крім того, горло – це ділянка організму, де зосереджено усю творчу енергію. Захворювання гланд і щитоподібної залози свідчать, що людині не вдалося реалізуватися у творчому плані.

СПИНА символізує систему підтримки.
Захворювання спини вказують на те, що людина не відчуває підтримки з боку сім’ї, друзів. Проблеми з верхньою частиною спини – брак уваги від коханої людини. Середня частина спини має безпосередній стосунок до відчуття провини. Якщо ж ви надто переймаєтеся власним фінансовим становищем, можете відчути болі в нижній частині спини.

ГРУДИ – уособлення материнства.
Коли виникають проблеми з молочними залозами, це означає, що жінка буквально душить своєю увагою когось. Коли ж ідеться про рак грудей – тут домішується ще й накопичена образа чи злоба.

ЛЕГЕНІ – це здатність брати і давати життя.
Проблеми з легенями з’являються через небажання чи страх жити на повну. Ті, хто багато курить, зазвичай заперечують життя, за своєю маскою байдужості приховують відчуття своєї неповноцінності.

СЕРЦЕ – символ любові, а кров – радості.
Коли в житті нема любові й радості, серце стискається і стає холодним. Кров починає текти повільніше й поступово настає анемія, склероз судин, інфаркт, інсульт…

ШЛУНОК переробляє, переварює всі нові ідеї та ситуації.
А що чи кого ви не можете «переварювати»? Коли людина має проблеи зі шлунком, це зазвичай означає, що вона не знає, як пристосуватися до нової життєвої ситуації. Бо боїться. Виразка шлунка – це більше ніж просто страх. Людина боїться, що недостатньо хороша для тих, хто її оточує, вона намагається догодити іншим, топчучи почуття власної гідності. Треба любити себе! Ті, хто любить і поважає себе, не мають виразок.

Каміння у ЖОВЧНОМУ МІХУРІ сигналізує про нагромадження гірких думок, а також про гординю, що заважає позбутися цих думок. Кажіть собі постійно: «Я радо відпускаю минуле. Життя чудове, і я – також».

Проблеми із СЕЧОВИМ МІХУРОМ, КИШКІВНИКОМ, СТАТЕВИМИ ОРГАНАМИ беруть початок від… некоректних ідей про наші органи та їхні функції.
Треба збагнути, що кожна частина людського тіла і кожна функція, яку вона виконує, цілком нормальна, природна та чудова.

НОГИ несуть нас по життю.
Проблеми з ногами свідчать про страх рухатися вперед або ж небажання йти у певному напрямку. Варикоз – не що інше, як вияв ненависті до роботи, що її виконуєте, або ж негаразди вдома.

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ аж ніяк не нещасні. Це вияв роздратування й образи, безвиході й несвободи заявити про свої почуття. Людина так злиться, що хоче кого-небудь ударити, а натомість вдаряє саму себе.

Варто пам’ятати, що любов лікує від усіх хвороб. Розвивайте духовні якості передусім у самих собі, і тільки тоді ви зможете привабити того, хто вам підходить. Приготуйтеся любити, коли любов прийде. Любіть – і вас любитимуть. Будьте відкриті у своїх намірах – і тоді все буде гаразд.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook