Життєві історії Сім'я

Як зрозуміти, що чоловік ходить наліво: 8 головних ознак

Якщо ви вважаєте свої відносини хорошими, сама думка про зраду може здаватися безглуздою. Але якщо придивитися і побачити, що поведінка партнера невловимо змінилася, можна уявити всяке! Ось повний список рис, які характеризують зрадника.

Незвичайний, перебільшений потяг до вас

Дослідження показали, що партнер може намагатися покращити ваше враження від відносин. Паралельно він починає говорити неприємні речі про людину, з якою зустрічається на стороні, щоб знизити вашу підозрілість і зняти з себе провину.

Спілкування з колишніми

Це буде ознакою зради тільки в тому випадку, якщо спілкування відбувається часто і таємно. Найкращий спосіб розкрити проблему — заговорити про неї. Скажіть йому, що відчуваєте негаразди у відносинах, і поговоріть відверто про свої підозри.

Затримки на роботі

Якщо він зазвичай працює за графіком, а раптово почав затримуватися до ночі — це підозріло, особливо вкупі з іншими чинниками.

Увага до інших

Якщо він практично не дивиться по сторонах, коли ви виходите кудись разом, це добра ознака. А постійний допитливий погляд, обговорювання з вами (якщо тільки це не визнана вами обома гра), нервове постукування пальцями по столу — все це може бути ознакою невірності.

Соціальні мережі

Робити підозри можна з будь-якого коментаря, і так робити не потрібно. Але якщо він часто спілкується з конкретною людиною, фліртує, ставить лайки буквально до кожного посту — це привід замислитися. Тим більше якщо він по можливості приховує це від вас!

Телефон

Він виходить з кімнати, коли дзвонять, говорить пошепки, ховає від вас екран — все це дуже підозріло, особливо якщо не наближається день народження, сюрприз до якого він може готуватись.

Дивні витрати

Якщо він почав витрачати набагато більше грошей, ніж раніше, приховувати від вас доходи та карти, умовчувати про витрати — це може бути ознакою невірності.

Джерело

Дата публікації: 14.05.2019 img Поділитися