молитва

Під час обстрілів читайте цю молитву

Нехай кожна молитва буде почутою, а кожне серце, що шукає захисту та підтримки, знайде спокій та утіху. Молімося за захист, мир і перемогу для всіх, хто під загрозою, і нехай наші молитви об'єднують нас у надії на краще!

У час війни та ракетних обстрілів православні віряни часто шукають захисту та підтримки у молитві. Звертаються до Бога та святих заступників з проханнями про захист, мир та спасіння. Ось декілька молитов, які можуть бути особливо актуальними під час таких випробувань.

Молитва під час обстрілів

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь всіх володарів, Який сказав, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї, Ти, що припиняєш війни до кінців землі, сокрушаєш лук, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці, знищуєш ворожі ракети, що спрямовані в нас!
Будь поміччю народу українському, захистом і силою, і міццю, кам’яною горою й огорожею від ворогів.
Не покинь насліддя Твого, що зветься святим іменем Христовим. Та даруй Україні мир та спокій! Амінь.

Для захисту від лиха – читати псалом 26, 39, 50, 90, 120 (українською)

Молитва до Господа нашого Ісуса Христа

Господи Ісусе Христе, Боже наш, Царю світу, захисти нашу країну та Твій народ від усякого ворожого нападу, збережи мир та спокій серед нас, даруй нам твою миротворчу любов та захисти нас під покровом Твоїх крил. Амінь.

Молитва до Діви Марії, яка вбереже вас від всякої біди

Молитва до Пресвятої Богородиці

О, Пресвята Богородице, захисти нас від ворогів видимих і невидимих, вкрий нас покровом Твоїм від усякого зла та напасті, від війни та вторгнення. Моли Сина Твого, Христа Бога нашого, щоб подарував нам мир та велику милість. Амінь.

Молитва до святого великомученика Георгія Побідоносця

О, святий великомученику Георгію, мужній захиснику та помічнику християн, прийди на допомогу нам, бо знаходимося у скорботі та небезпеці. Моли Господа Бога про захист нашої країни та перемогу над ворогами. Будь нам заступником і покровителем. Амінь.

Звертаючись до святих з проханнями про захист і допомогу в часи випробувань, віряни шукають у молитві не лише надію і втіху, але й силу духу для подолання труднощів. Молитва може бути опорою, яка допомагає зберігати віру в краще майбутнє та відчувати близькість та захист вищих сил.

У ці важкі часи важливо пам’ятати про силу спільної молитви та віри. Спільнота, що молиться разом, може стати сильнішою та здатною протистояти викликам, зберігаючи єдність духу та надію на мирне майбутнє.

Нехай кожна молитва буде почутою, а кожне серце, що шукає захисту та підтримки у вищих сил, знайде спокій та утіху. Молімося за мир, захист та благополуччя для всіх, хто знаходиться під загрозою, і нехай наші молитви об’єднують нас у надії на краще майбутнє.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook