Як здобути грошову свободу: секрети фінансової незалежності

Кожен з нас замислюється про те, як здобути фінансову незалежність, або як жити так, як хочеться, при цьому не турбуючись про те, де взяти гроші. Існує кілька перевірених способів, які реально допомагають домогтися фінансової свободи.

Люди часто бувають від кого-небудь або від чого-небудь залежними. Просто тому, що так склалося їхнє життя. А поміняти щось у своїй долі здається дуже складно, практично неможливо. Рідкісні особистості, які мають силу волі, здатні відмовитися від звичного укладу, подолати власні страхи і здобути незалежність . Тільки після такого серйозного кроку можна зрозуміти те, що справжнє щастя – це індивідуальний погляд на світ і самостійно прийняті рішення.

Інструкція

  • Організуйте бізнес, який працюватиме автономно, або на його підтримку ви будете витрачати не більше 8-10 годин на тиждень. Для того щоб ви при цьому здобули фінансову незалежність, необхідно вести бізнес так, щоб він працював на вас, а не навпаки.
  • Гроші повинні працювати. Відкладайте з кожного доходу якусь частину (наприклад, 10%), щоб створити початковий капітал для організації пасивного доходу. Не зберігайте накопичені гроші в тумбочці, знайдіть їм застосування, інакше ви не тільки не примножите накопичену суму, але і зовсім її втратите.
  • Вкладайте накопичені гроші. Зараз існують різні способи інвестування коштів. Краще вибирайте декілька різних проектів. Якщо в одному з них ви зазнаєте невдачі, зможете, як мінімум, компенсувати в інших, а як максимум – значно збільшити первісну сумму. В нашій країні найбільш вигідним вкладенням вважаються інвестиції в нерухомість. Якщо ви придбаєте житло на перших стадіях будівництва, то після того як будинок буде зданий, його вартість значно зросте. Продавши готову квартиру або здаючи її в оренду, ви зможете отримати кошти і вкласти їх в новий об’єкт і так далі.
  • Знайдіть надійного брокера і не бійтеся ризикувати. Вкладайте кошти в векселі, облігації, пайові інвестиційні фонди, акції. Незважаючи на те, що це один з найризикованіших видів вкладень, при хорошій роботі вашого брокера ви можете отримувати максимальний прибуток протягом тривалого проміжку часу.
  • Дружіть з банками. Відкривайте банківські депозити. Цей спосіб є одним з найнадійніших видів інвестицій, він приносить невелику, зате гарантований прибуток. В даний час існують різні вклади як в рублях, так і в іноземній валюті, в дорогоцінних металах.
  • Скористайтеся пошуками інформації в Інтернеті та порадами друзів, знайомих. Існують різні партнерські програми – беріть участь в них, також ви можете розмістити чиюсь рекламу на своєму сайті, займатися розсилками і т.д. Напевно хтось з ваших знайомих вже отримує від цього пасивний дохід, попросіть поради, почитайте різні форуми, відгуки.

А тепер про найголовніше.

  • Подумайте над тим, чого саме ви хочете досягти. Можливо, повна автономність зовсім не є вашою метою. Справа в тому, що практично всі сучасні люди щодо залежні. Наприклад, мало кому не потрібні гроші. Тому їх заробляють, а потім витрачають на задоволення потреб. І тільки внутрішні якості самої людини можуть допомогти знайти ту золоту середину, де вона не впаде в крайню залежність, але і не стане абсолютно незалежною. Свобода повинна приносити вам радість, а не втілитися в проблему.
  • Визначтеся з цінностями в житті. Усвідомлення залежності (від коханої людини, від грошей, від їжі і т.п.) зазвичай приходить не відразу. Наявний стан затягує поступово, як воронка. І тільки через чималий відрізок часу можна зрозуміти те, що ви потрапили в пастку, вибратися з якої не так вже й просто. Дійсно, відмахнутися від минулого і почати все з «чистого аркуша» – завдання глобальне і важкоздійснюване. Тому, щоб не впадати в крайнощі, почніть з малого: витрачайте життєві сили не тільки на те, від чого ви залежите, але і на інші, нові захоплення. Розширте кругозір. Нехай у вашій буденності з’явиться багато важливих пунктів. Тоді подолати залежність буде набагато легше: ви просто зможете від неї відмовитися. А безліч інших справ не дадуть впасти духом.
  • Постарайтеся переступити через всі страхи і сумніви. Нехай кроки, якими ви підете до мети будуть маленькими, але головне, не здаватися. Приміром, виділіть один зведений день у вашому графіку і залишіться наодинці з необхідністю прийняти будь-які рішення. Поставтеся до себе досить строго для того, щоб виробити силу волі. Зрозумійте, що всі вчинки тягнуть за собою відповідальність за них. Починаючи з малих рішень, продовжите більш значущими. Таким чином можна здобути самостійність. З часом розгубленість заміниться задоволенням від того, що ви стали незалежною, самодостатньою особистістю.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook