Як залучити більше грошей за допомогою закону тяжіння

Ми всі мріємо мати більше грошей, і часто повторюємо: «Ось якби у мене були гроші» або «Я не можу дозволити собі зайві витрати». Але навіть якщо будете просити Всесвіт всім серцем про фінансове везіння, то прохання залишаться без відповіді, так як на підсвідомому рівні у вас неправильне уявлення про гроші. Ви можете боятися, що гроші закінчаться і необхідно багато і важко працювати, щоб отримати їх.

Також можете бути занадто прив’язаними до грошей, побоюючись втратити їх. Тобто живете в постійних умовах відсутності фінансової безпеки і ніколи не відчуваєте впевненості в завтрашньому дні. Все це негативна енергія. Щоб закон спрацював, викиньте всі негативні думки з голови! Ще один важливий момент – це ваша здатність отримувати цей дар від Всесвіту.

Пам’ятайте, що ваші думки, емоції або слова мають вібраційну швидкість, яку Всесвіт буде сприймати як позитивну або негативну, а ви будете повертати її таким же чином!

Наші почуття до себе, такі як сором, невпевненість, вина, гордість, щедрість і т. д., неусвідомлено позначаються на нашому фінансовому стані. Це наша власна цінність, яку ми проектуємо на гроші. Ось чому деякі люди багатші інших. Свідомо чи ні, але вони мислять позитивно щодо грошей.

Поради, щоб залучити гроші:

1. Любов до грошей

Завжди говоріть про гроші в позитивному ключі (навіть якщо у вас їх немає). Наприклад: «Я люблю гроші», «Я зможу знайти гроші де завгодно і за будь-яких обставин», «Я гідний отримувати гроші», «Мій банківський рахунок постійно поповнюється», «Я можу купити все, що хочу» і т. д .

Повторюйте ці слова постійно, відчуваючи емоції, які вони викликають в вас. На перший погляд це може здатися дурним, однак незабаром ви повірите в те, що говорите.

2. Своєчасна оплата рахунків

Кожен раз, коли будете отримувати рахунки, дякуйте Всесвіту (навіть якщо зазнаєте фінансових труднощів). Цей фінансовий тягар посильний для вас і, отже, ви підходите і гідні, щоб отримувати гроші. Не турбуйтеся про те, як будете платити, ви повинні бути впевнені в тому, що зможете!

Також важливо оплачувати всі рахунки вчасно. Часто ми тягнемо до останнього через брак грошей або щоб мати можливість розпланувати свої витрати на наступний місяць. Це велика помилка! Ви постійно будете жити в круговороті економії і браку коштів.

3. Бережіть свої гроші

Багато з нас не дбають про свої гроші. Просто поспостерігайте, як деякі люди прибирають їх в гаманець. Не усвідомлюючи цього, ми мнемо банкноти, розкладаємо по кишенях і так далі.

Всі ці жести, які здаються банальними і неважливими, насправді є сигналами, які ми посилаємо у Всесвіт і вона розуміє їх так, як ніби ми не любимо гроші, ніби вони не дуже важливі для нас.

4. Візуалізуйте свої бажання

Щоб допомогти залучити більше грошей в своє життя, ви можете, наприклад, роздрукувати зображення об’єкта, який хочете (автомобіль, будинок, банківський рахунок і т. д.). Помістіть його в те місце, де часто буваєте, куди найчастіше падає ваш погляд. У той момент, коли побачите картинку, скажіть наступне: «Я знаю, що
Всесвіт надішле мені (проговорюєте ваше бажання). Я вірю, що знайдеться спосіб отримати бажане. Я від щирого серця дякую за цей казковий подарунок, якого я гідний».

Кожен раз, коли миєте руки, уявляйте, що проточна вода насправді є банкнотами і говоріть собі: «Гроші течуть в достатку в моє життя, у мене є банківський рахунок, який постійно поповнюється».

5. Будьте щедрі

Помилка, яку часто робимо, полягає в тому, що ми боїмося втратити наші гроші. Однак чим більше ми даємо, тим більше отримуємо. Всесвіт підсилює нашу щедрість (за умови, що вона проявлена ​​з добрими намірами і без будь-яких думок про нестачу). Не бійтеся віддавати гроші тим, хто їх потребує, будьте впевнені, що вони повернуться і примножаться.

Список способів для залучення грошей не є вичерпним і вам вирішувати, що більше підходить.

Якщо будете слідувати цим курсом дій, результати повинні з’являтися протягом декількох днів або декількох тижнів. Спостерігайте за тим, що змінюється кожен день, тому що результати можуть з’явитися в будь-який час і будь-якій формі. Наприклад, якщо хочете, щоб на вашому банківському рахунку було більше грошей, спочатку закон тяжіння може бути реалізований у вигляді знахідки в 100 грн. Звичайно, це не мільйон, який ви просили. Але це початок і можете бути впевнені, що Всесвіт почув вас і що закон тяжіння поступово починає діяти, тому не зупиняйтеся на досягнутому!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook