Відпочинок Сім'я

Весела історія про те, як жінки ходять на шопінг

Одного разу Марія Петрівна відправилася на базар по цибулю. Вона наскільки спішила, що зовсім забула нафарбуватися і відчуваючи за це провину перед народом на базарі вирішила скупитися по максимуму, щоб потім не повертатися на базар.

Першим, що вона побачила була різноманітна зелень, тому вона недовго думаючи взяла петрушки, окропу та салату (літо ж на вулиці, тому куди без зелені). Потім її торбинки наповнилися картоплею (у господарстві завжди знадобиться), гриби (коли прийдуть діти, то приготує їх до гарніру), помідори, капуста та огірки (щоб зробити десь салат), курячих крилець (хотіла перейти на здорове харчування, щоб скинути пару зайвих кілограмів), різноманітних фруктів (літо надворі, саме такого хочеться). Потім вона пройшла далі й побачила чудну вазу та килимок у ванну, які відразу й купила (речі милі й недорогі, тоді й думати не варто). Потім на її очі натрапили – сіль, цукор та перець (здавалося, вони не закінчилися, але нехай краще буде, все одно ж не зіпсується).

Потім вона заговорилася з продавницею, яка продала її два невідомі продукти (чи то овочі, чи то фрукти, але ж головне, що корисні та сприяють відновленню молодості). До того ж, вона купила всілякі дрібниці, як от: горіхи, мед, сир, копчене м’ясо та оселедець.

Йдучи додому з купою важких торбинок у Марії Петрівни у голові майнула думка: «Ех, а цибулі ж так і не купила!»

Дата публікації: 04.05.2020 img Поділитися