Як виглядати елегантно у довгому пальті

Пальто максі довжини вже давно повернулося до моди. Незважаючи на те, що багато хто вважає його непрактичним, це справжній шедевр жіночого гардеробу. Комфортний пуховик, звичайно, дуже функціональний, але пальто здатне підняти градус елегантності вашого образу до небес.

Примірка

Дуже важливий момент – приміряння пальта. Не поспішайте на касу, зверніть увагу на кілька аспектів. Наприклад, не варто приміряти пальто на тонку легку сукню або блузу, не забувайте, що носити його доведеться в прохолодну пору року. Візьміть з собою светр.

Обов’язково застебніть річ на всі гудзики. Звичайно стріт-стайлери на фото завжди в розкритому пальті, але вам доведеться ходити застебнувшись. дуже важливо, щоб пальто гарні сиділо і та, і так. Крім того, продумайте такі нюанси.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 2

Тканина

Матеріал повинен бути щільним, що добре тримає форму, практичним. Зверніть увагу не на особливості фігури, наприклад, не всім підуть букльовані або шкіряні моделі.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 3

Крій

Вільний крій – оптимальне рішення, зараз він у тренді і змушує почуватися розслаблено, комфортно. Однак такі моделі теж не на всі силуети сідають добре. Невисоким та повним потрібна помірна свобода, без мішкуватості.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 4

Деталі

Якщо груди великі, відмовтеся від двобортної моделі на користь однобортної. Ворота і великі лацкани сильно акцентують плечі, тому такі моделі хороші для врівноваження деяких пропорцій. Широкі плечі та лацкани – погане поєднання. Щодо кишень, то вони візуально розширюють лінію знаходження. Якщо стегна широкі, вибирайте непомітні кишені, не накладні.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 5

З чим комбінувати?

Пальто максі можна комбінувати з різними речами, особливо шикарно доповнити монохромний аутфіт. Але й образ, збудований на контрасті кольору, виглядає не менш привабливим. Довге пальто добре виглядає з брюками, як вільними, і вузькими. Довжина штанів оптимальна повна, а укорочені краще заправити в чоботи. Хоча кюлоти та взуття на підборах непогано виглядають з довгим пальтом, як і короткі джинси зі спортивним взуттям.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 6

Вдале жіночне поєднання пальта та сукні – класика, але в цьому тандемі важлива довжина. Краще, якщо плаття буде коротшим, а якщо довшим, то не менш ніж на 20 см. У будь-якому випадку, уважно подивіться на свій образ у дзеркало, наскільки гармонійно виглядає тандем сукні та пальта. Не варто забувати про аксесуари: гарна сумка, ремінь, ефектний шарф зроблять образ більш виразним.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 7

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 8

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 9

Довге пальто – символ елегантності та жіночності. Воно врятує вас не тільки у повсякденному, а й урочистому образі.

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 10

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 11

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 12

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 13

Длинное пальто: как в нем выглядеть элегантно в зрелом возрасте? - 14

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook