Кухня Поради

Як вмістити більше ягід та овочів у морозилці та обійтися без контейнерів? Розказала сусідка, тепер роблю так завжди!

Кожна господиня хоче зробити запас ягід, зелені овочів та фруктів на зиму. А найкращий спосіб – заморозити. Але ж морозилка не гумова! Я підкажу, як розмістити продукти максимально щільно і при цьому обійтися без спеціальних контейнерів.

17.06.2020 16:05

Раніше я теж усе заморожувала у торбинках. Торбинка того, торбинка того. Кожна замерзає і набуває свою форму. Щоб знайти на дні шухляди – то ціла проблема. А потім ще одна – назад все поскладати: щось із морозилки дістав, а назад впихнути вже годі… Словом, один клопіт!

Про цікавий спосіб заморожування ягід мені розказала сусідка. Тепер роблю так завжди! Це дуже економить простір у морозильній камері, бо всі продукти складаються дуже щільно і компактно.

Словом, беру пластиковий контейнер, застеляю його торбинкою, насипаю ягоди (або овочі чи що там маю) і так ставлю в морозильну камеру. Коли все замерзає, дістаю, виймаю з контейнера і кладу назад в морозилку. Продукти при цьому мають форму цеглинки (як контейнер). Такі цеглинки в морозильній камері чудово складаються одна на одну. Тому немає пустот і немає проблем із пошуком потрібних продуктів – усе рівненько гарненько складено. І головне – спеціальних контейнерів теж не треба!