Здоров'я та краса Краса

Ефективні вправи і масаж для схуднення пальців

У всі часи витончені довгі пальці на руках вважалися ознакою аристократії, благородного походження людини. Мрія всіх дам, та й не тільки – красиві музичні руки. Що ж робити, коли пальці або кисті не є тонкими, біля основи відкладається зайвий жир, вони виглядають більшими, товстими і короткими?

Чому товстіють пальці

Якщо ви замислюєтеся, як схуднути в пальцях рук, необхідно з’ясувати причину, через яку вони втратили свій початковий привабливий вигляд. А факторів, які сприяють збільшенню розміру, кілька:

 • виникнення набряків в результаті неправильного харчування, застою рідини в організмі;
 • набір надлишкової маси в результаті неправильного харчування, зловживання жирною їжею або солодким, обмеженнями рухливості і фізичної активності;
 • товсті пальці на руках спостерігаються в результаті порушення метаболізму або проблеми зі здоров’ям;
 • з віком спостерігаються візуальні зміни, ця проблема корегується з допомогою гімнастики і дієти.

Чи худнуть пальці присхудненні?

Чи зменшуватимуться ваші руки, якщо ви схуднете за допомогою зарядки або обмежень в харчуванні? Відповідь: так, адже це такі частини тіла, як м’язи, кістки, живіт, ноги. Тому, якщо у вас є потреба схуднення на повних пальцях рук, почніть із загального зменшення ваги. Прибравши зайву масу, ви будете приємно здивовані елегантним, витонченим і аристократичним виглядом своїх рук.

Що робити щоб пальці схудли

Якщо вас мучить питання, як схуднути в пальцях на руках, поспішаємо запевнити, що процес не настільки складний. Головне завдання – організувати себе, краще зробити певний план комплексних дій. Кожен день приділяти кілька хвилин певним вправам плюс стежити за своїм раціоном. І пам’ятайте, не треба нічого забороняти, інакше організм збунтується! Отже, які дії допоможуть вам схуднути в пальцях:

 • важливим фактором є здорове харчування, необхідно їсти більше клітковини, фруктів, каш, легких супчиків, білків і салатів, не дозволяйте собі багато мучного, газованих напоїв, напівфабрикатів, обмежте вживання кави;
 • слід стежити за кількістю щоденного вживання рідини: надлишок води в організмі призводить до набряків, а брак її погано впливає на метаболізм;
 • зробити пальці стрункими допоможуть спеціальні вправи, які слід робити за кілька хвилин кожен день;
 • масаж допомагає поліпшити зовнішній вигляд будь-якої частини тіла, в тому числі масаж рук є популярним способом зробити їх більш худими і елегантними;
 • ще один спосіб як зробити пальці худими візуально – це використання зволожуючих кремів, що сприяє розгладженню зморшок, підтяжки шкіри і поліпшенню зовнішнього вигляду рук в цілому.

Вправи для схуднення пальців рук

Окремим ефективним способом можна виділити вправи для схуднення пальців на руках. Крім поліпшення візуального виду, така гімнастика сприяє поліпшенню здоров’я суглобів, кровообігу і м’язової активності. Так що ж робити, що б у короткий термін зробити свої руки гідними уваги фотокамер кращих журналів?

 1. Самий простий і ефективний спосіб розім’яти суглоби – це згинати і розгинати їх. Необхідно комплексне повторення 10-20 разів з перервою в 5 хвилин. Вправу краще повторювати вранці і ввечері. Зручність такого способу – його можна використовувати скрізь: на роботі, в метро, на прогулянці або в кінотеатрі.
 2. Ще одна ефективна вправа – стискання кисті. Стискаємо її в кулак (міцно), далі розслабляємо, кладемо руку на стіл, розставляємо пальці віялом наскільки це можливо (до відчуття легкої напруги). Кожен пальчик по черзі відриваємо від поверхні, піднімаючи вгору. Цю комбінацію повторити 2-3 рази, через кілька тижнів ви побачите перші результати.
 3. Помічали, які гарні вишукані руки у піаністів? Це не випадковість, постійна гра на піаніно розробляє руки, робить їх тонкими і витонченими. Тому не лінуйтеся періодично «грати на клавішах», благо це заняття нескладне (а часом приємне і заспокійливе), і можливе на будь-якій твердій поверхні.
Дата публікації: 07.02.2019 img Поділитися