❓Чому ця тема актуальна?
Навіщо жінці великий бюст, великий — важкий? Це ж негатив, хіба ні? Ні, чоловіки вимагають. Ну, не явно… Все, все, що ви робите зі своїм тілом (манікюр, педикюр, завивки, маски і т.д і т.п.) все для нас — чоловіків, і не сперечайтесь. Ок, рухаємось далі…
Навіщо чоловіку великий жіночий бюст? Психологи вважають, що культ жіночих грудей сформувався якраз тоді, коли жінки почали їх ховати від хлопів. Нам, примітивним та допитливим створінням просто цікаво, що ж ви там ховаєте. Жарти жартами, далі всерйоз…
❓Чи можна зберегти/збільшити груди при схудненні?
Жіночий бюст утворюють:
✔️молочна залоза;
✔️підшкірна жирова клітковина (жир).
Молочну залозу залишимо дітям. Нас цікавить другий пункт – підшкірна жирова клітковина.
❓Чому?
Саме від її кількості залежить розмір жіночого бюста.
Що це за диво-клітковина така? Дорогі пані та панянки, це саме та тканина, яку ви (і я з вами) намагаєтесь знешкодити при схудненні. Тобто, основне завдання процесу схуднення — зменшення кількості жирової клітковини.
В нас істинно надскладне завдання: знешкодити та зберегти жир одночасно. Але як?!! Це нереально!
Конкретно ціль звучить так: забрати жир з боків, з живота, зі стегон та сідниць, а на грудях — зберегти/примножити.
І тут я попадаю в цікаву ситуацію. З однієї сторони сильно хочеться вам продати суперметодику; а з іншої — ризикую підірвати собі репутацію файного та щирого хлопця. Сьогодні я зароблю, а завтра… Репутацію зіпсувати легко, а відновити практично неможливо.
☝️Я вам завжди кажу: забрати жир локально неможливо, а тут зібрався впихнути вам методику, яка цьому суперечить. Все, передумав! Не буде методики, дзуськи!
Жорстока, гірка правда!
Жир в організмі людини розумної накопичується, як і зменшується в тих місцях, в яких йому заманеться, це генетика. В цьому плані кожен з нас унікальний (концентрація різних адреналових рецепторів в тих чи інших зонах). Помічали, в одних жир весь в ногах, в інших — на животі, в третіх він розподіляється рівномірно в тілі. А є такі панянки, в яких весь жир в грудях, чим вони безумовно пишаються, хоч це не заслуга їхня, а батьківська.
☹️На жаль, ми не можемо вказати жировій клітковині: “Ей, ти, жир, а ну пересунься з живота на груди!”
☹️Об’єм бюсту неминуче зменшується вслід за зменшенням маси тіла, в когось більше, в когось менше, але зменшується у всіх. Не намагайтесь вплинути на те, на що вплинути не в стані. Борітеся з тим, що під силу. А боротись є з чим…
❓Чи варто жертвувати великим бюстом заради стрункості?
Це особиста справа кожної красуні. Як чоловік і тренер рекомендую, не думаючи, приводити своє тіло в порядок – зменшувати кількість жиру до нормальної. Це важливіше як в плані естетики, так і для здоров’я.
👸🏻“Вікторе, а чи можна другий розмір зробити третім? Може вправи якісь є?” – поцікавиться хтось з моїх читачок.
❌Розповсюджений міф: вправи для розвитку великих грудних м’язів здатні зробити бюст більш пишним візуально. Ці мускули розташовані під грудними залозами і своєю гіпертрофією мали би “виштовхувати” останні. Друзі, давайте тверезо дивитись правді в очі: суттєво збільшити великий грудний м’яз жінці — малоймовірно, про візуальне збільшення бюсту взагалі змовчу.
Ще кажуть, що вправи для розвитку верхньої частини (ключичний відділ) цих же м’язів можуть “підняти” грудну залозу. І ще багато чого говорять… Маразм в сфері фітнесу, та й годі!
Жіночий бюст, все-таки, збільшити можна.
Є два методи:
1️⃣ хірургія (імплант).
2️⃣ набрати з 10 кілограмів зайвої ваги.
Особисто я не рекомендую жоден. Я ж знаю, що кожна з вас — красуня, не залежно від розміру бюсту.
Автор – тенер Віктор Мандзя
Його сторінка в instagram: www.instagram.com/viktor_mandziak/