Здоров'я та краса Краса

Як сестри: секрети зіркових мам, які виглядають молодшими за дочок

Неактуальні фасони старять і обтяжують образ, а вдалі поєднання і класична колірна гама дозволяють візуально скинути кілька років. На прикладі зіркових мам і їх дочок розбираємо стильові прийоми, які допомагають виглядати молодше.

1. Голді Хоун

Голлівудська актриса Голді Хоун, ікона стилю 60-х, часто з’являється на червоній доріжці разом з не менш відомою дочкою Кейт Хадсон. Незважаючи на 33 роки різниці у віці, актриси виглядають як сестри і часом вибирають matching outfits – наряди в комплементарної палітрі або зі схожими деталями. Секрет ефектного і невимушеного способу Голді Хоун – за відсутності страху експериментів. Насичені кольори, декольте і спортивний одяг, що підкреслює фігуру, стилізовані бездоганно елегантно.

2. Гвінет Пелтроу 

Не дуже схожі зовні Блайт Даннер і Гвінет Пелтроу – втілення стриманої елегантності і аристократичності. Актриси вибирають класичні фасони, лаконічний крій і благородні відтінки. Образи доповнюють мінімалістичні аксесуари і впізнавана бездоганна укладка.

3. Ума Турман

Дочка Уми Турман Майя Турман-Хоук довгий час не збиралася зв’язувати життя і кар’єру з кінематографом, але врешті-решт все ж вирішила наслідувати батьків-акторів. Зірка культового американського молодіжного серіалу “Дуже дивні справи” керується прикладом матері у виборі не тільки професії, а й стилю – обидві демонструють прихильність акуратному Монохром, багатошаровості, що витягає силует брючним костюмом і незвичайним деталям.

4. Меріл Стріп

На відміну від легенди Голлівуду Меріл Стріп, яка номінувалася на “Оскар” рекордні 21 разів, успіх Мемі Гаммер в кіно виявився не таким блискучим, але за свою кар’єру їй довелося кілька разів знятися в успішних американських фільмах і серіалах разом з матір’ю. Актриси з’являються на публіці в приталених сукнях в приглушених відтінках, вибирають лаконічні аксесуари і підкреслюють довжину шиї v-подібним вирізом.

5. Різ Візерспун

Кого-кого, але 44-річну Різ Візерспун і 20-річну Аву Елізабет Філіп точно можна прийняти за двох сестер-ровесниць. Світловолосі і засмаглі, вони відкривають плечі, носять сукні з принтами і демонструють підтягнуті ноги. Єдина відмінність матері від дочки – вибір трохи більш консервативної довжини міді.

Дата публікації: 15.07.2020 img Поділитися