Здоров'я та краса Консультація лікаря

Невже мої зуби дуже постраждають, якщо я не почищу їх зубною ниткою?

Деякі пацієнти при нагадуванні про важливість чищення зубною ниткою мають невдоволений вираз обличчя, вони відчувають провину.

Чищення зубів флоссом : від нудної рутини до ефективної профілактики

Деякі пацієнти при нагадуванні про важливість чищення зубною ниткою мають невдоволений вираз обличчя, вони відчувають провину.

Клінічні дослідження стосовно використання зубної нитки

У багатьох клініках і стоматологічних центрах щорічно проводяться клінічні дослідження, спрямовані не лише на дослідження захворювань та їхній вплив на здоров’ї ротової порожнини, але і на значення тих чи інших стоматологічних продуктів в процесі лікування пацієнтів. Зубна нитка не є винятком. Результати багатьох досліджень, проведених в усьому світі, демонструють, що розвиток гінгівіту і накопичення тартар істотно зменшуються при щоденному використанні зубної нитки. Це звичайно нудна рутина і можливо пацієнти не завжди знаходять час для цього додаткового способу очищення ясен, але він дійсно не менш важливий, чим звичайне чищення зубів.

Як правильно чистити зуби зубною ниткою?

На жаль, навіть ті пацієнти, які користуються флоссом (зубною ниткою) щодня або які хочуть почати це робити, не завжди правильно це роблять. Ось правильна процедура:

– нитку слід протягувати між зубами і піднімати її вгору-вниз;

– потім її слід “обгорнути” навколо зуба, ніби обіймаючи його. Кінці нитки при цьому повинні виходити у напрямі виходу з ротової порожнини. Якщо зубна нитка щільно прилягає до зубної поверхні, то вона діятиме як вигнута лопатка, що піднімає наліт вгору. Зубний наліт є прозорою клейкою плівкою з бактерій, слини і залишків їжі і будь-яке легке розтирання зможе видалити його;

– нитка витягується через верх і застосовується до наступного зуба. Якість очищення може несуттєво змінитися при зміні виду зубної нитки, оскільки є тонкі і товсті, воскові і не воскові волокна і т.д. Ви можете дізнатися більше про види ниток на безкоштовній консультації по індивідуальній гігієні в стоматологічній клініці “СКАЙКЛИНИК”. На консультації дантист зможе продемонструвати деякі види зубних ниток і показати, як це працює на практиці. За бажанням пацієнта може бути проведений експрес-огляд ротової порожнини. Записатися на безкоштовну консультацію можна на сайті “СКАЙКЛІНІК”. На сторінці реєстрації Ви також знайдете номери телефонів, за якими проводиться запис на прийом. Здоров’я Вам!

 

 

Дата публікації: 23.05.2019 img Поділитися