Здоров'я та краса Схуднення

Бананова дієта

Хоч банани достатньо калорійний продукт, зате діють на кишківник подібно до йоржика. Завдяки такій дієті можна скинути до 3 кг без шкоди для фігури.

Хоч банани достатньо калорійний продукт, зате діють на кишківник подібно до йоржика. Завдяки такій дієті можна скинути до 3 кг без шкоди для фігури та психіки, і сидіти на такій дієті приємно.

Банани – джерело клітковини, цукру, вітамінів та мінеральних речовин. У цих фруктах містяться вітаміни A, групи B, C, E, PP і мінерали (залізо, калій, магній, натрій, фосфор, кальцій). До того ж банани містять дуже мало жирів, що сприяє зниженню рівня холестерину. Оскільки у цих фруктах багато натуральних цукрів – сахарози, фруктози, глюкози, ви швидко відчуєте насичення.

Перший варіант
Він розрахований на три-чотири дні, за цей час можна скинути близько 3 кг зайвої ваги.
Раціон на день – 3 банани і 3 склянки знежиреного молока (або одновідсоткового кефіру) поділити на звичайну кількість прийомів їжі. Можна пити воду і зелений чай без цукру.

Другий варіант
Він набагато простіший, але не менш ефективний («згорає» до 1 кг надмірної ваги на день). Тривалість дієти три-сім днів.
На день можна з’їсти 1,5 кг бананів. До того ж їсти можна тоді, коли хочеться. Пити воду і зелений чай у будь-якій кількості. Калорійність денного раціону виходить приблизно 1 300 ккал.

Примітка: якщо плануєте тижневу бананову дієту, варто з’їдати щодня 1 яйце, у бананах майже немає білка.

Дата публікації: 16.06.2017 img Поділитися