Здоров'я та краса Сам собі лікар

Як приготувати супер-ефективну рідину для полоскання рота

Полоскання рота є обов’язковим у щоденній гігієні людини. Спробуйте зробити для цього натуральну і супер-ефективну рідину

Ця рідина для полоскання рота складається усього з декількох інгредієнтів, є доступною, безпечною і дуже ефективною. Чому варто приготувати її самостійно, вдома?

Чищенням зубів щіткою, ниткою та полоскання рота є основним доглядом за здоров’ям ротової порожнини. Але багато із засобів для полоскання, що продаються у магазинах — пекуча хімія, яка не усім підходить. Флуоресцентні кольори та штучні запахи призначені для приваблення довірливих покупців, а склад рідини не такий чудовий і корисний як про нього “кричить” реклама.

Більшість продуктів по догляду за зубами на ринку містять ряд інгредієнтів, які людям не потрібні, навіть можуть бути шкідливими. Зокрема, вони містять багато метил- і пропілпарабенів — синтетичних консервантів, які діють як естроген і можуть порушити баланс рівня гормонів в організмі, особливо жіночому.

Деякі види масових засобів для порожнини рота мають у своєму складі пропіленгліколь — подразник для шкіри та очей. То чи потрібно вам, щоб ці речовини, які можуть викликати синдром дефіциту уваги, гіперактивність і рак, потрапляли в організм? Окрім цього, більшість виробників використовують штучні підсолоджувачі, що призводять до звикання.

Відмовимось від привабливих кольорів, ароматів і потенційно небезпечних інгредієнтів і навчимося робити ефективний, безпечний і недорогий засіб для полоскання рота.

Домашній рецепт засобу для полоскання рота:

– 3%-й розчин перекису водню  купити в аптеці;

– ефірні олії: перцева м’ята, гвоздика, чайне дерево;

– фільтрована вода;

– ємність для зберігання.

Для ємності об’ємом 240 мл змішати 2 ст л перекису водню та кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії. Заповнити ємність водою, струсити. Ефірні олії не розчиняються у воді, тому обов’язково струшуйте кожен раз перед застосуванням.

Для чого потрібний перекис водню?

Він допомагає вибілювати зуби, зміцнює і оздоровлює ясна, вбиває бактерії, зменшує чутливість зубів і заліковує виразки в ротовій порожнині.

Для чого потрібні ефірні олії?

Ефірні олії, що отримуються з рослин і трав, часто використовуються у натуральній косметиці. Олія м’яти не тільки додає свіжості, але і має антисептичні властивості. Гвоздика, яка ще здавна використовується для догляду за порожниною рота, робить дихання свіжим, діє як антисептик. Чайне дерево має сильний аромат і володіє чудовими антивірусними, антибактеріальними властивостями – це робить його незамінним у догляді за порожниною рота._

Дата публікації: 14.11.2019 img Поділитися